800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Tisková zpráva Praha, 27. července 2010

Partner České spořitelny uzavřel za rok obchody za více 1.5 mld. Kč

Produkty určené na bydlení v celkové výši 1,53 mld. Kč uzavřela za pouhý rok své existence dceřiná společnost České spořitelny Partner ČS. Ta využívá k nabídce produktů a služeb Finanční skupiny České spořitelny svou síť exkluzivních externích spolupracovníků. Největší zájem měli klienti o úvěry ze stavebního spoření, kterých si klienti přes exkluzivní externí poradce sjednali více než 3,5 tis. ks za 1,18 mld. Kč. Další důležitou část sjednaných obchodů představují investice, ale také penzijní připojištění, kterého společnost uzavřela řádově tisíce kusů.

„Za uplynulý rok jsme stabilizovali síť partnerů a zvýšili objemy našich obchodů. Externí prodej se tak stal nedílnou součástí nabídky České spořitelny se zárukou vysoké kvality poradenství. Máme ambici stát se nejlepším poskytovatelem finančního služeb v oblasti externího prodeje,“ sdělil Josef Svoboda, místopředseda představenstva společnosti a obchodní ředitel Partner ČS. „Předpokládáme, že i v letošním roce překoná oblast bydlení objem 1,8 miliardy Kč při stejném počtu partnerů,“ dodal Josef Svoboda.

Společnost působí ve všech regionech České republiky s více než tisícovkou plně exkluzivních partnerů prodávajících výhradně produkty Finanční skupiny České spořitelny a Vienna Insurance Group, například pojištění Kooperativa pojišťovna či Pojišťovny České spořitelny. Prodejci služby nabízejí v místě a čase, které si určí sám klient a doplňují tak nabídku služeb pobočkové sítě.

Firmu zaměřenou na řízení externího prodeje prostřednictvím fyzických osob založila banka k 1. červenci 2009 a je 100% vlastněna Českou spořitelnou.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Tel.:+ 420 731 647 004

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster