800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Na setkání kapitánů v Praze se rozdávali devátí členové týmu

Devátým hráčem každého týmu Bankovních her se stal klient - s lehkou nadsázkou v podobě luxusní figuríny. Charakter a stručný popis klienta si každý z kapitánů pro svůj tým vylosoval na strategickém setkání v Praze, 21. května 2010. Nepřítomné týmy obdržely svou vylosovanou figurínu poštou. Myšlenka Bankovních her 2010 tak ožila již nyní, kdy má každý tým svého klienta, o kterého pečuje a připravuje jej na hry. Na setkání se také probíraly některé otázky, se kterými se potýkají jednotlivé týmy. Seznam nejčastějších otázek je k dispozici v sekci Otázky a odpovědi.

Devátým hráčem každého týmu Bankovních her se stal klient Na setkání kapitánů v Praze se rozdávali devátí členové týmu

Přehled vylosovaných klientů - přiřazení k týmům [nové okno]

Poslední změny v registraci

Prosíme všechny změny v registraci týmů (včetně podpůrných týmů) pošlete na CEN 1100, bankovní hry NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 2. ČERVNA DO 10.00 HODIN !

Bankovní hry Bankovní hry

Stovky dní, tisíce hodin trávíme v práci. Kolegy někdy vidíme častěji než své příbuzné a známé. A teď ještě v sobotu do Liberce na Bankovní hry?

Proč ne! Soutěže budou nejen na zručnost, dovednost a trošku na fyzičku, ale hlavně o týmové spolupráci. Nejen tým s největším počtem bodů vítězí! Podrobnosti k vybraným soutěžním kategoriím přihlášeným týmům zašleme, některé si necháme jako překvapení. Každopádně doporučujeme přihlásit se se svým týmem nejpozději do 7. května 2010. Bankovní hry 2010 moderují Aleš Valenta s Klárou Gajduškovou. Večer po hrách bude soutěžící bavit DJ Březina - 80'S & 90'S Party TV show & video a DJ Mike M. alias Michal Matouš - skvělý DJ z České spořitelny, který splní téměř každé hudební přání.

Těšíme se na Vás!

Bankovní hry 2010 - logo

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster