800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance
  • sami si vyberete služby podle svých potřeb
  • v průběhu splácení si hypotéku kdykoli přizpůsobíte
  • přesně víte, kolik platíte za zvolené služby

Bez poplatku

Ideální hypotéka je vždy bez poplatku za vyřízení, kromě toho navíc nabízí zdarma tyto služby:

Poradenství a sjednání hypotéky - Navrhneme Vám ideální kombinaci hypotéky a vysvětlíme, jak si ji přizpůsobit v průběhu splácení podle svých potřeb. Dozvíte se, které doklady bude potřeba doložit před uzavřením smlouvy o hypotéce. Po jejich dodání již můžete čerpat.
Garance úrokové sazby na 30 dní - Růst úrokové sazby od okamžiku vystavení nabídky hypotéky do podpisu smlouvy o hypotéce se Vás nedotkne. Garantujeme Vám výši úrokové sazby po dobu 30 dní.
On-line ocenění nemovitosti - Odhad ceny bytu potřebný k vyřízení hypotéky pro Vás zajistíme rychle přímo v pobočce.
Čerpání po 3 měsíce zdarma - Z hypotéky můžete čerpat zdarma a bez omezení počtu čerpání až do 3 měsíců od podpisu smlouvy o hypotéce.

Individualita

V této části si můžete zvolit služby, které využijete okamžitě při uzavírání hypotéky.

Expresní čerpání - Hypotéku můžete čerpat již druhý den po podpisu smlouvy o hypotéce a splnění podmínek čerpání. Zápis zástavního práva nedokládáte, stačí Vám jen potvrzený návrh na vklad zástavy.
Až do 100 % hodnoty nemovitosti - Poskytneme Vám hypotéku až do výše hodnoty zastavované nemovitosti. Vlastní finanční zdroje nepotřebujete, můžete je využít například na vybavení svého nového domova či výhodně investovat.
Bez vybrané nemovitosti - Smlouvu o hypotéce s Vámi uzavřeme jen na základě ústně sdělených informací a bez nemovitosti. Veškeré podklady dodáte až před čerpáním hypotéky a poté, co si své bydlení v klidu vyberete.
Zjednodušené čerpání při výstavbě - Až 20 % z výše hypotéky můžete čerpat jen na základě čestného prohlášení o účelovém použití prostředků. Nabídku můžete uplatnit v případě výstavby či stavebních úprav svého bydlení.
Financování družstevního bytu - Družstevní byt pořídíte na hypotéku, i když ji nemůžete momentálně zajistit zástavním právem k tomuto bytu ani k jiné nemovitosti. Tuto výhodu lze využít i v případě koupě bytu od města či obce.
Zrychlená výstavba - V rámci hypotéky určené na výstavbu, rekonstrukci a změnu stavby vám umožníme čerpat částku až o 500 tis. Kč vyšší, než je současná hodnota zastavené nemovitosti.
Bez faktur - V rámci hypotéky pro účely výstavby, rekonstrukce a změny stavby vám umožníme čerpat částku až do výše poskytnuté hypotéky na základě čestného prohlášení o účelovém použití prostředků.

Flexibilita

V této části si můžete zvolit služby, které můžete využít při splácení úvěru – buďto hned od začátku nebo později – v době trvání hypotéky.

Změna výše splátek - Výši své měsíční splátky si můžete upravit podle potřeby. Změnu provedete jen na přechodnou dobu nebo trvale zkrácením či prodloužením doby splatnosti hypotéky.
Mimořádné splátky - Mimořádné splátky můžete vkládat v průběhu platnosti pevné úrokové sazby, dle její délky až do výše 75 % z půjčené částky. Nemusíte tak čekat na konec platnosti pevné úrokové sazby ani se při její volbě omezovat a zvolit jistotu neměnné výše úrokové sazby i na delší období (služba neplatí pro Ideální hypotéku s úrokovým zvýhodněním).
Peníze na cokoliv - K hypotéce Vám poskytneme tzv. americkou hypotéku za zvýhodněných podmínek. Nabízí Vám flexibilní finanční rezervu nejen pro Vaše bydlení.
Překlenovací financování - K hypotéce Vám poskytneme krátkodobý úvěr na překlenutí období mezi potřebou zdrojů na financování Vašeho nového bydlení a prodejem stávající nemovitosti.


 Jistota

Tato část nabízí služby, díky nimž se můžete cítit bezpečně i do budoucna i v případě, že byste se dostali do problémů se splácením.

Sjednání pojištění schopnosti splácet - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity či pracovní neschopnosti za Vás splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné - pojištění je součástí úvěrové smlouvy.
Sjednání pojištění schopnosti splácet i při ztrátě zaměstnání - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti či nezaměstnanosti za Vás pak splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné – pojištění je součástí úvěrové smlouvy.
Přerušení splácení - Pravidelné měsíční splátky hypotéky můžete přerušit až na 6 měsíců. Splácení si tak přizpůsobíte své aktuální finanční situaci.
Sleva za splácení z aktivního účtu u ČS - Budete-li splácet svoji hypotéku z Vašeho aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny a směřovat na něj pravidelně svůj příjem, poskytneme Vám slevu ve výši 0,5 % z úrokové sazby Vaší hypotéky.

Služby k Ideální hypotéce s úrokovým zvýhodněním  

Garance při změně úrokové sazby - Již dnes Vám garantujeme nastavení úrokové sazby včetně zvýhodnění pro každé další období fixace úrokové sazby.
Snížení zůstatku až o 20 % - Bez ztráty zvýhodnění na úrokové sazbě můžete každých 5 let snížit zůstatek své hypotéky až o 20%.
Zvýhodněná hypotéka - Na celý úvěr Vám poskytneme slevu ve výši 0,5 % z úrokové sazby (platí pro 5letou fixaci a splatnost minimálně 20 let).

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster