800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Firemní klub Erste Corporate Banking

Firemní klub Erste Corporate Banking představuje exkluzivní zázemí pro vybrané firemní klienty banky z řad malých a středních podniků, tj. klientů Regionálních korporátních center.

Prostřednictvím Firemního klubu poskytuje Erste Corporate Banking svým klientům vedle komplexních bankovních služeb i speciální balíček „služeb navíc“ - jedinečnou kombinaci benefitů pro manažery firmy i její běžné zaměstnance.

Níže jsou uvedeny automaticky poskytované benefity.

Pro management firmy:

Pro zaměstnance firmy:

VÝHODY PRO MANAGEMENT FIRMY:

Exkluzivní bankovní servis v oblasti osobních financí Erste Premier

Koncept obsluhy Erste Premier je určen pro náročné, aktivní klienty s vyššími příjmy nebo majetkem, kteří očekávají individuální přístup, špičkovou profesionalitu a exkluzivní služby. Našim klientům nabízíme službu, která je na nejvyšší úrovni, co se profesionality a kvality týče. I Vy máte možnost podrobného seznámení se s touto službou nejen v atraktivním prostředí poboček Erste Premier, ale i přímo u Vás ve firmě. Více informací o službě získáte na: www.erstepremier.cz. Klientům umožňujeme, aby si vyzkoušeli službu Erste Premier zdarma, a to po dobu prvních 6 měsíců od jejího založení.

Výhody pro Vás:

  • Diskrétnost pro Vás a Vaše finanční prostředky v exkluzivních Erste Premier centrech. Tyto nadstandardní pobočky jsou určeny pouze pro klienty Erste Premier. Nikdy v nich nečekáte a všechna jednání probíhají v diskrétních prostorách s Vaším osobním Premier bankéřem. Příjemné prostředí, občerstvení a denní tisk jsou samozřejmostí každého Erste Premier centra.
  • Komplexní bankovní servis na špičkové úrovni, který je založen na vysoké kvalitě a profesionalitě všech služeb. Erste Premier se postará o veškeré Vaše potřeby v oblasti financí. Premier bankéř Vám poskytuje komplexní bankovní servis a poradenství od zadání například trvalého příkazu až po doporučení, jak nejlépe naložit s penězi.
  • Profesionální servis a pomoc osobního Premier bankéře. Každý klient má svého osobního Premier bankéře, který se stará o všechny finanční záležitosti. Premier bankéř poskytuje klientovi profesionální poradenství, informuje ho o novinkách a zároveň mu v rámci exkluzivní služby bezplatného finančního plánování dá nezávislé rady pro nakládání s majetkem a rodinnými rozpočty.
  • Jedinečná nabídka produktů a služeb určených pro klienty Erste Premier zdarma. Výhradně pro klienty Erste Premier jsme připravili exkluzivní produkty a služby, které byly vybrány s ohledem na jejich přání a potřeby.

Součástí služby Erste Premier je i prestižní platební karta Erste Premier VISA Infinite, která je určena pro nejnáročnější klientelu a svým držitelům poskytuje nejen atraktivní design ve dvou elegantních provedeních, ale i širokou nabídku exkluzivních služeb a výhod, jako jsou cestovní pojištění Premier s širokým rozsahem pojistného krytí pro Vás i Vaši rodinu, Priority Pass - vstup do více než 600 letištních VIP salonků po celém světě, Concierge - osobní asistent pro informační a rezervační služby v kultuře, cestování či byznysu a Emergency Servis - pomoc v nouzi - poskytnutí náhradní hotovosti či karty v případě její ztráty nebo krádeže kdekoli v zahraničí.

Další exkluzivní výhody nabízí Premier Benefit Club.

Jak benefit získat:

Kontaktujte prosím svého firemního poradce z Regionálního korporátního centra spolupracujícího s Vaší společností, který Vám návštěvu Premier bankéře zprostředkuje.

Využití webového portálu s informacemi z finančních trhů přizpůsobeného pro chytré telefony a tablety

Jedinečný pohled do světa investic ve Vaší kapse - ucelené informace o investování, nejnovější prognózy a analýzy, výhledy a komentáře z oblasti finančních trhů vytvářené nejen odborníky skupiny Erste. Finanční portál nabízí možnost každému uživateli přizpůsobit unikátní obsah jeho preferovaným tématům. Jednoduchost, přehlednost a nejmodernější forma prezentace novinek rovněž umožňuje interaktivní propojení na veškeré mobilní platformy včetně chytrých telefonů. Obsah je prezentován v nejmodernějších formách včetně podcastů a videí na aktuální témata.

Výhody pro Vás:

  • Unikátní tematicky strukturovaný obsah - výhledy, komentáře, analýzy k indexům, akciím, podílovým fondům, komoditám, měnám, dluhopisům, regionálním informacím ze světových trhů, zpravodajství, základním ekonomickým ukazatelům aj.,
  • Grafy a data z finančních trhů v reálném čase - nastavte si oblíbené instrumenty od Prahy až po New York a sledujte jejich obchodování v reálném čase!
  • Jednoduché nastavení oblíbených témat a sledovaných instrumentů - intuitivní a maximálně jedno kliknutí / poklepání navíc!
  • Hands-free - nechte si články přečíst! Aplikace budou obsahovat čtečku článků, takže si můžete poslechnout nejnovější informace např. při řízeni v ranní zácpě.
  • Sekci Můj investiční web Vás sama upozorní na důležité informace, které se tykají Vašich oblíbených témat a instrumentů a neměly by Vás minout.

Jak benefit získat:

Portál Investičníweb.cz je přístupný na webové adrese: www.investicniweb.cz [nové okno].

Účast na odborných seminářích pod patronací Forbes & Erste Corporate Business Leaders Clubu

Pozveme Vás na prestižní semináře a konference připravované ve spolupráci s vydavatelstvím jednoho z nejprestižnějších světových ekonomických magazínů Forbes. Společně jsme vytvořili prestižní platformu Forbes & Erste Corporate Business Leaders Clubu určenou špičkám českého byznysu k sdílení unikátních zkušeností těch nejlepší ve svém oboru z jejich cesty za úspěchem.

Výhody pro Vás:

  • Prioritní pozvánky pro členy Firemního klubu Erste Corporate Banking.

Jak benefit získat:

Na seminář budete zváni automaticky Regionálním korporátním centrem spolupracujícím s Vaší společností.

Nejbližší připravované akce [nové okno]

VÝHODY PRO ZAMĚSTNANCE FIRMY:

Běžný účet pro zaměstnance Vaší společnosti a další bankovní služby za zvýhodněnou cenu

Zaměstnancům Vaší společnosti můžeme nabídnout vedení běžného účtu s až 100% slevou a výhody na dalších produktech banky.

Nabídka slevy na běžném účtu a dalších produktech pro zaměstnance se odvíjí od výše čisté mzdy zasílané měsíčně na účet u ČS. Slevy poskytnuté zaměstnancům jsou vždy připravované pro současné i potenciální klienty České spořitelny.

Jak benefit získat:

Kontaktujte prosím svého firemního poradce z Regionálního korporátního centra spolupracujícího s Vaší společností, který Váš požadavek předá na příslušná místa banky a zajistí další postup.

Pozn.: Členství ve Firemním klubu Erste Corporate Banking uděluje Česká spořitelna, a.s., do klubu se nelze volně přihlásit.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster