800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Osobní portfolio 4 je nový smíšený fond Investiční společnosti České spořitelny. Je unikátní svou aktivní správou, která se v posledních letech osvědčila také u produktů nabízených klientům privátního bankovnictví. Fond podle aktuálního tržního vývoje mění zastoupení konzervativních a dynamických aktiv (dluhopisů, akcií a alternativních investic) ve svém portfoliu.

Rostou-li akciové trhy, fond akcie do svého portfolia nakoupí a podílí se na jejich růstu. Pokud dochází na akciových trzích k dlouhodobému poklesu, fond akcie ze svého portfolia vyprodává, aby minimalizoval případné ztráty. Fond tak optimalizuje výnos z vámi investovaných prostředků, protože pružně reaguje na aktuální tržní vývoj.

Díky pravidelnému investování snižujete riziko nákupu podílových listů v nevhodný čas, protože tak investujete bez ohledu na to, zda trhy rostou, nebo klesají.

Máte zájem o sjednání schůzky?

Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře Vás bude kontaktovat naše klientské centrum a domluví setkání s naším poradcem, který se Vám bude moci plně věnovat na Vámi vybrané pobočce. 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster