800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Postup vkladu hotovosti prostřednictvím vkladového bankomatu

Při vkladu hotovosti se vždy řiďte pokyny na obrazovce bankomatu. Hlavní obrazovky si nyní můžete prohlédnout "krok za krokem".

Používat vkladový bankomat je jednoduché – podívejte se na video!

Vložte kartu, zadejte PIN a zvolte nabídku „Vklad hotovosti“:

Vyberte účet, na který chcete hotovost vložit:

Vložte platné bankovky v české měně do vkladového prostoru bankomatu (bliká). Bankovky vkládejte oběma rukama v urovnaném souměrném balíčku delší stranou napřed. V případě, že vkládáte větší počet ks bankovek, využijte volby "Chci přidat" a vkládejte je po menších balíčcích např. 60 ks bankovek.

Balíček musí být vždy tvořen pouze volnými platnými bankovkami v české měně. Balíček/bankovky nesmí obsahovat cizí předměty jako např. mince, sponky, izolepu, samolepky apod

Vkládaná hotovost musí být urovnaná, nepoškozená, nepřehnutá a bez ohnutých rohů. Poškozená hotovost již není dle pravidel ČNB standardním oběživem, tudíž jej bankomat přijmout nemusí.

nová obrazovka na ATM pro vklad

Vyčkejte na zpracování a souhrn hotovosti k připsání. V případě, že s vkladem souhlasíte, stiskněte "OK". Pokud chcete vložit další bankovky, pokračujte stisknutím "Chci přidat". Po vložení maximálního počtu bankovek (až 200 ks), možnost volby "Chci přidat" zmizí. V případě, že vklad chcete zrušit, stiskněte „Chci vrátit“.

Po ukončení obdržíte stvrzenku o provedeném vkladu. 

V souladu se zákonem ČNB č. 136/2011 jsme povinni zadržet a ověřit veškeré podezřelé bankovky, a to i v případě stornování transakce. Počet ks zadržených bankovek máte uveden na stvrzence. Nebude-li po ověření bankovka vyhodnocena jako podezřelá, bude Vám její hodnota vrácena na účet. V opačném případě bude bankovka předána k posouzení do ČNB. O této skutečnosti Vás budeme informovat prostřednictvím dopisu.

Pro bližší informace o vaší transakci či v případě problémů volejte infolinku 800 207 207.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster