800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Oznámení zveřejněné na této internetové stránce nepředstavuje ani nabídku ani výzvu ke koupi jakýchkoliv cenných papírů Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. Veřejná nabídka cenných papírů Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group je učiněna výhradně na základě zveřejnění prospektu, který je zdarma k dispozici v obvyklých úředních hodinách v sídle Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, Schottenring 30, 1010 Wien, Rakousko. Prospekt je rovněž k dispozici na internetových stránkách www.wienerstaedtische.com [nové okno], www.csas.cz [nové okno] a www.brokerjet.cz [nové okno].

Rozhodnutí investovat do cenných papírů Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group musí být učiněno výhradně na základě prospektu zveřejněného podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu. Pouze informace obsažené v prospektu jsou závazné s ohledem na nabídku cenných papírů Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

Oznámení zveřejněné na této internetové stránce nepředstavuje ani nabídku ani výzvu ke koupi jakýchkoliv cenných papírů Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group ve Spojených státech amerických („USA“), Spojeném království Velké Británie a Severního Irska, nebo v jakékoli jiné zemi, ve které není tato forma nabídky nebo výzvy povolena nebo jakékoli osobě, které nesmí být taková nabídka nebo výzva učiněna. Uživatelé těchto internetových stránek se žádají, aby se informovali o těchto omezeních a dodržovali je.

Informace obsažené na této internetové stránce nejsou určeny k distribuci mimo územíČeské republiky a Rakouska, zejména nejsou určeny k distribuci do USA, nesmí být distribuovány US osobám (jak jsou tyto definovány v Regulation S Securities Act 1933 v platném znění („americký zákon o cenných papírech“)  a nejsou určeny pro publikace s všeobecným rozšířením v USA. Každé porušení tohoto omezení může znamenat porušení předpisů o cenných papírech v příslušných zemích, zejména v USA. Akcie Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group budou kroměČeské republiky a Rakouska nabízeny a prodávány pouze v Evropě individuálním umístěním těchto cenných papírů vybraným zájemcům v souladu s příslušnými předpisy o cenných papírech.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 17.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,060 - -0,42%
USD 22,261 - -0,35%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster