800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Hypotéka České spořitelny

Hezké bydlení. Pohodový život. Rozumná investice do budoucna.

Služby Hypotéky České spořitelny

  • sami si vyberete služby podle svých potřeb
  • v průběhu splácení si hypotéku kdykoli přizpůsobíte
  • přesně víte, kolik platíte za zvolené služby

Zdarma

Hypotéka České spořitelny je vždy bez poplatku za vyřízení, kromě toho navíc nabízí zdarma tyto služby:

Garance úrokové sazby na 30 dní - Růst úrokové sazby od okamžiku vystavení nabídky hypotéky do podpisu smlouvy o hypotéce se Vás nedotkne. Garantujeme Vám výši úrokové sazby po dobu 30 dní.

Možné on-line ocenění nemovitosti - Odhad ceny bytu potřebný k vyřízení hypotéky pro Vás zajistíme rychle přímo v pobočce.

Tip: Získejte slevu z úrokové sazby výši 0,50 %! Stačí, budete-li splácet svoji hypotéku z Vašeho aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny

Dále si můžete vybrat služby podle svých potřeb z jednotlivých oddílů. Budete přesně vědět, za co platíte - nebudete platit za nic, co nevyužijete.

Na začátku hypotéky

V této části si můžete zvolit služby, které využijete okamžitě při uzavírání hypotéky.

Expresní čerpání - Umožníme Vám čerpání hypotéky již druhý den od podpisu úvěrové smlouvy po splnění všech podmínek čerpání.

Překlenovací financování - Usnadníme Vám stěhování do nového bydlení. K Vaší hypotéce Vám poskytneme krátkodobý úvěr na překlenutí období mezi potřebou zdrojů na financování Vašeho nového bydlení a prodejem stávající nemovitosti.

Zrychlená výstavba - V rámci účelu hypotéky „výstavba, dostavba a rekonstrukce“ Vám při první žádosti o postupné čerpání na stavební práce umožníme čerpat hypotéku o 500 tis. Kč více než činí aktuální hodnota zastavené nemovitosti.

Financování montovaných domů - Při výstavbě montovaného rodinného domu bankou vybraným zhotovitelem Vám umožníme čerpání hypotéky až do 90 % ceny díla ještě před dokončením výstavby.

Obratová hypotéka pro podnikatele - Pro účely posouzení Vaší žádosti o úvěr Vám umožníme doložit příjem pouze na základě obratu z Vašeho daňového přiznání. Pokud Vaše podnikání neskončilo ztrátou za minulé zdaňovací období, uznáme Vám až 20% z obratu jako Váš příjem.

Hypotéka na pronájem - Umožníme Vám financovat hypotečním úvěrem pořízení nemovitosti určené k pronájmu třetím osobám a pro účely posouzení Vaší žádosti o takový úvěr Vám umožníme doložit i budoucí příjmy z pronájmu pořizované nemovitosti.

V průběhu splácení

V této části si můžete zvolit služby, které můžete využít při splácení hypotéky, buď hned od začátku nebo později v době trvání hypotéky.

Variabilita splátek - Umožníme Vám odklad splátek (tj. přerušení splácení) na začátku úvěrového vztahu i v jeho průběhu. Stejně tak si kdykoliv podle svých potřeb můžete změnit výši svých pravidelných splátek.

Sleva za splácení z aktivního účtu u ČS - Budete-li splácet svoji hypotéku z Vašeho aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny a směřovat na něj pravidelně svůj příjem, poskytneme Vám slevu na úrokové sazbě Vaší hypotéky.

Pojištění schopnosti splácet - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity či pracovní neschopnosti za Vás splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné - pojištění je součástí úvěrové smlouvy. Do pojištění můžete zahrnout i spoludlužníka.

Pojištění schopnosti splácet i při ztrátě zaměstnání - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti či nezaměstnanosti za Vás pak splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné - pojištění je součástí úvěrové smlouvy. Do pojištění můžete zahrnout i spoludlužníka.

Přijďte do pobočky nebo Hypotečního centra České spořitelny, odborní poradci Vás Hypotékou České spořitelny rádi provedou osobně. Více informací získáte také na www.hypotecnicentrum.cz [nové okno] nebo na bezplatné informační lince 800 207 207.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster