800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Hypotéka České spořitelny

Hezké bydlení. Pohodový život. Rozumná investice do budoucna.

Služby Hypotéky České spořitelny

  • sami si vyberete služby podle svých potřeb
  • v průběhu splácení si hypotéku kdykoli přizpůsobíte
  • přesně víte, kolik platíte za zvolené služby

Zdarma

Hypotéka České spořitelny je vždy bez poplatku za vyřízení, kromě toho navíc nabízí zdarma tyto služby:

Garance úrokové sazby na 30 dní - Růst úrokové sazby od okamžiku vystavení nabídky hypotéky do podpisu smlouvy o hypotéce se Vás nedotkne. Garantujeme Vám výši úrokové sazby po dobu 30 dní.

Možné on-line ocenění nemovitosti - Odhad ceny bytu potřebný k vyřízení hypotéky pro Vás zajistíme rychle přímo v pobočce.

Tip: Získejte slevu z úrokové sazby výši 0,50 %! Stačí, budete-li splácet svoji hypotéku z Vašeho aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny

Dále si můžete vybrat služby podle svých potřeb z jednotlivých oddílů. Budete přesně vědět, za co platíte - nebudete platit za nic, co nevyužijete.

Na začátku hypotéky

V této části si můžete zvolit služby, které využijete okamžitě při uzavírání hypotéky.

Expresní čerpání - Umožníme Vám čerpání hypotéky již druhý den od podpisu úvěrové smlouvy po splnění všech podmínek čerpání.

Překlenovací financování - Usnadníme Vám stěhování do nového bydlení. K Vaší hypotéce Vám poskytneme krátkodobý úvěr na překlenutí období mezi potřebou zdrojů na financování Vašeho nového bydlení a prodejem stávající nemovitosti.

Zrychlená výstavba - V rámci účelu hypotéky „výstavba, dostavba a rekonstrukce“ Vám při první žádosti o postupné čerpání na stavební práce umožníme čerpat hypotéku o 500 tis. Kč více než činí aktuální hodnota zastavené nemovitosti.

Financování montovaných domů - Při výstavbě montovaného rodinného domu bankou vybraným zhotovitelem Vám umožníme čerpání hypotéky až do 90 % ceny díla ještě před dokončením výstavby.

Hypotéka Komplet - Část úvěru budete moci použít dle vlastního uvážení pro účely bydlení. Navíc Vám tyto peníze poskytneme za stejně výhodnou úrokovou sazbu, kterou máte sjednánu pro hlavní účel Vaší hypotéky.

Obratová hypotéka pro podnikatele - Pro účely posouzení Vaší žádosti o úvěr Vám umožníme doložit příjem pouze na základě obratu z Vašeho daňového přiznání. Pokud Vaše podnikání neskončilo ztrátou za minulé zdaňovací období, uznáme Vám až 20% z obratu jako Váš příjem.

Hypotéka na pronájem - Umožníme Vám financovat hypotečním úvěrem pořízení nemovitosti určené k pronájmu třetím osobám a pro účely posouzení Vaší žádosti o takový úvěr Vám umožníme doložit i budoucí příjmy z pronájmu pořizované nemovitosti.

V průběhu splácení

V této části si můžete zvolit služby, které můžete využít při splácení hypotéky, buď hned od začátku nebo později v době trvání hypotéky.

Variabilita splátek - Umožníme Vám odklad splátek (tj. přerušení splácení) na začátku úvěrového vztahu i v jeho průběhu. Stejně tak si kdykoliv podle svých potřeb můžete změnit výši svých pravidelných splátek.

Sleva za splácení z aktivního účtu u ČS - Budete-li splácet svoji hypotéku z Vašeho aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny a směřovat na něj pravidelně svůj příjem, poskytneme Vám slevu na úrokové sazbě Vaší hypotéky.

Pojištění schopnosti splácet - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity či pracovní neschopnosti za Vás splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné - pojištění je součástí úvěrové smlouvy. Do pojištění můžete zahrnout i spoludlužníka.

Pojištění schopnosti splácet i při ztrátě zaměstnání - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti či nezaměstnanosti za Vás pak splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné - pojištění je součástí úvěrové smlouvy. Do pojištění můžete zahrnout i spoludlužníka.

Podrobný přehled služeb a zvýhodnění k Hypotéce České spořitelny a podmínky jejich poskytování naleznete zde [nové okno].

Přijďte do pobočky nebo Hypotečního centra České spořitelny, odborní poradci Vás Hypotékou České spořitelny rádi provedou osobně. Více informací získáte také na www.hypotecnicentrum.cz [nové okno] nebo na bezplatné informační lince 800 207 207.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster