800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Hypotéka České spořitelny

Hezké bydlení. Pohodový život. Rozumná investice do budoucna.

Jednoduchá a levná hypotéka. Splácejte podle sebe.

Hypotéka České spořitelny nabízí slevy na úrokové sazbě i variabilní splácení, tedy možnost přerušení splácení a odkladu či změny splátek. Můžete si tak v průběhu splácení hypotéky sami určit výši splátky.

O tom, co Vaše hypotéka bude umět, již rozhodujete jen Vy sami.  Navolíte si jen služby, které opravdu využijete, průběžně si je budete doplňovat o nové či rušit ty, o které již nemáte zájem. Hypotéka se tak pružně přizpůsobí Vašim potřebám a Vy ji budete mít stále pod kontrolou.

Výhodné startovací podmínky s vybranými službami zdarma a vyřízení hypotéky bez poplatku získáte vždy. Navíc pro Vás při koupi bytu máme připraveno on-line ocenění hodnoty nemovitosti přímo na pobočce zdarma.

Průběh vyřizování, čerpání a splácení hypotéky Vám zpříjemní další služby, kterými si podmínky hypotéky můžete upravit podle aktuální situace:

  • přizpůsobíte si čerpání hypotéky, včetně možnosti čerpat při výstavbě bez faktur
  • změníte či přerušíte rytmus splácení
  • zajistíte se pro případ nečekaných životních situací a mnoho dalších

Budete-li splácet svoji hypotéku z Vašeho aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny, poskytneme Vám slevu na úrokové sazbě Vaší hypotéky ve výši 0,5 %. Další slevu ve výši 0,2 % pak získáte při sjednání pojištění schopnosti splácet k Vaší hypotéce.

Výhodou Hypotéky ČS je její variabilní splácení - odklad či změna splátek nebo přerušení splácení.

Po vyčerpání úvěru můžete odložit splátky až o tři měsíce, v průběhu splácení pak můžete vždy po 12 pravidelných měsíčních splátkách snížit nebo zvýšit výši splátky až o 30 % či přerušit splácení až na tři měsíce. Všechny tři možnosti zahrnuje služba Variabilita splátek.

Výhodné podmínky platí i pro výstavbu. Hypotéka České spořitelny poskytuje jednoduché a komfortní čerpání bez faktur na Váš účet a až 500 tis. Kč nad aktuální hodnotu zástavy na začátku výstavby.

Přijďte si nechat poradit do pobočky či Hypotečního centra České spořitelny,  naši odborní poradci Vám jednoduchou a levnou hypotéku rádi představí. Orientační výpočet měsíční splátky si můžete vyzkoušet i sami pomocí on-line hypoteční kalkulačky. [nové okno] Více informací získáte také na bezplatné informační lince 800 207 207.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster