800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

06.09.2017

Top Stocks slaví jedenácté narozeniny

Otevřený akciový podílový fond Top Stocks oslavil koncem srpna 2017 jedenácté narozeniny. Během jeho existence do něj klienti investovali již téměř 11,8 mld. Kč, což z něj činí největší akciový fond v České republice. Jeho oblibu mezi klienty potvrzuje i to, že jen během loňského roku do něj investovali přes 2,6 mld. Kč.

Hodnota podílového listu fondu Top Stocks vzrostla od počátku jeho existence o 145,6 %, průměrně tak fond zhodnotil investované peníze našich klientů o 8,51 % ročně. Pravidelná investice přinesla od počátku fondu zhodnocení ve výši 11,4 % ročně. Výsledky za posledních pět let jsou ještě veselejší – průměrné zhodnocení dosáhlo výše 13,74 % ročně! Oproti tomu srovnávací index fondu Top Stocks vzrostl za 11 let o 102,1 %, takže Top Stocks tuto pasivní investiční strategii překonal o 43,5 %, tj. o 1,9 % ročně.

Akciový fond Top Stocks představuje sám o sobě atraktivní investiční příběh. Je jedinečný svým přístupem, strategií i svou dlouhodobou úspěšností. Portfolio manažer Ján Hájek aktivně vyhledává a vybírá na trhu jednotlivé společnosti s dlouhodobým růstovým potenciálem. Portfolio fondu tak reprezentuje většinou 25 různých investičních nápadů, přičemž jeden investiční nápad znamená zpravidla investici do jedné pečlivě vybrané akcie (např. Apple, Starbucks, Pandora, L Brands nebo Texas Roadhouse). Další významnou oblastí, do které fond investuje, jsou biotechnologie a farmaceutický průmysl.


Více informací naleznete na www.investicnicentrum.cz [nové okno]V Praze dne 6. září 2017
 
 

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster