800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

08.12.2016

Podle magazínu The Banker je Česká spořitelna Bankou roku 2016 pro Českou republiku, ocenění sbírá i v dalších soutěžích

  • Banka roku 2016 pro Českou republiku
  • Nejlepší privátní bankovnictví ve střední a východní Evropě
  • Nejdůvěryhodnější banka roku 2016
  • Hypotéka roku 2016
  • Banka bez bariér
  • Nejlepší banka v oblasti financování komerčních nemovitosti pro rok 2016

Česká spořitelna získala už podeváté titul Banka roku 2016 pro Českou republiku v hodnocení prestižního magazínu The Banker. Stabilitu a finanční zdraví České spořitelny vyzdvihla zahraniční porota složená z generálních ředitelů a vedoucích pracovníků britských firem společně s redaktory měsíčníku, který vychází od roku 1926. Své čtenáře má ve více než 180 zemích světa a v odborných kruzích je považován za respektovaný zdroj informací o bankovním sektoru. Žebříčky, které zveřejňuje, jsou uznávaným měřítkem úspěchu. Celosvětově sleduje a hodnotí více než 4 000 bank.

The Banker ocenil také službu privátního bankovnictví Erste Private Banking, která je podle něj nejlepší ve střední a východní Evropě. Využívá ji na 16 000 movitých klientů v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a Rumunsku a jejich počet neustále roste. Majetek těchto klientů dosahuje 17 miliard EUR. Na českém trhu obsluhuje Erste Private Banking přibližně 2 700 nejvíce bonitních klientů a spravuje jim celkově 55 miliard Kč.

Na sklonku roku získala Česká spořitelna i další ocenění. Mezi ta nejdůležitější patří zejména umístění v soutěži Fincentrum Banka a Pojišťovna roku. Široká veřejnost zvolila Českou spořitelnu jako Nejdůvěryhodnější banku roku 2016, a to po třinácté v řadě. Prvenství v této soutěži získala banka i v kategorii Hypotéka roku 2016 a Banka bez bariér. Hlavní hráči českého realitního trhu pak zvolili Českou spořitelnu za Nejlepší banku v oblasti financování komerčních nemovitosti letošního roku v soutěži Czech Investment Journal Awards 2016.

Česká spořitelna si všech získaných ocenění velice váží. Nedosáhla by jich, kdyby nebylo kvalitní práce mnoha jejích zaměstnanců, kteří denně pomáhají klientům plnit jejich sny, přání a potřeby. Velký dík tedy patří především jim.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum ČS
 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 24.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,120 + 0,15%
USD 22,107 - -0,36%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster