800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Residence Žárovec

Identifikační údaje projektu

Jméno projektu: Residence Žárovec
Adresa projektu: Čeladná
Počet bytů: 35
Lokalita: Čeladná
www.zarovec.cz [nové okno]

Developer, investor

Jméno developera/investora: CERE Invest Žárovec s.r.o.
Email: jakub.bernady@cereinvest.cz
Telefonní číslo: 558 684 174, 777 300 099
IČO: 24783161


Popis lokality

Residence Žárovec je situována přímo do centra obce Čeladná. Díky tomu máte na dosah ruky veškerou občanskou vybavenost - obchody, restaurace, zdravotní středisko, MŠ a ZŠ, dětská hřiště, aj. Na své si však přijdou také milovníci přírody a aktivního životního stylu - kochejte se jedinečnými panoramaty, sbírejte lesní plody, zahrajte si golf, nebo si třeba zajděte zalyžovat. Spojením těchto věcí vzniká atraktivní bydlení pro všechny generace. To je Čeladná, adresa pro život.


Popis projektu

Další developerský projekt nových bytů vzniká v samém centru Čeladné. K dispozici je 35 bytů s výměrou od 32 do 125 metrů čtverečních v dispozicích 1+kk, 2+kk a 4+kk. K parkování lze využít ploch na venkovním prostranství domu nebo zakoupit kryté stání v přízemní garáži. Pro větší množství sportovního vybavení jsou připraveny sklepy na patře. Děti a jejich rodiče budou nadšeni z privátní zahrady s dětským hřištěm. Dokončení v říjnu 2017. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, k prodeji zbývá několik posledních bytů!


Ostatní informace

Svobodná hypotéka České spořitelny Vám nabízí volnost v nastavení i ve splácení. Pomocí služby Variabilita splátek si můžete dle své aktuální finanční situace snížit nebo zvýšit výši splátek až o 30 % či přerušit splácení až na 3 měsíce, a splátky si můžete dokonce odložit i přímo na začátku hypotéky. Díky službě Mimořádné splátky poté získáte možnost vložit jednou ročně mimořádnou splátku ve výši až 20 % částky úvěru. Zároveň nemusíte hned prodávat staré bydlení, abyste měli na nové, ani ho předčasně opouštět či se stěhovat do rozestavěného. Díky Svobodné hypotéce máte dva roky na to, abyste vše vyřešili.


Termíny výstavby

Zahájení výstavby: 8/2016
Ukončení výstavby: 10/2017

Ceník bytů

Ceny jednotlivých bytů naleznete na webových stránkách www.zarovec.cz [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster