800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

19.10.2016

Zveme vás na mezinárodní přehlídku designu a módy Designblok 2016

Nenechte si ujít ve dnech 27.-31. října jedinečné dny designu a módy na Výstavišti v Praze Holešovicích. Mezinárodní přehlídka designu Designblok přibližuje široké veřejnosti aktuální novinky a trendy světového i domácího designu. Přehlídka probíhá od roku 1999. Česká spořitelna jej podporuje od roku 2003, šestým rokem jsme generálním partnerem pod značkou Erste Premier, službou nadstandardního bankovnictví České spořitelny.

Výstavní prostory – Superstudio, Openstudio a Lounge Erste Premier – jsou letos situovány do objektu Průmyslového paláce v Praze, ve kterém se speciálními instalacemi prezentují výrobci a designéři z celého světa. Součástí týdne Designbloku jsou rovněž obchodní prezentace českých i zahraničních značek, módní přehlídky, výstavy, přednášky designérů, koktejly a další atraktivní akce.

Naše partnerství přináší benefity pro klienty Erste Premier. I letos jsme připravili řadu exkluzivních výhod včetně výjimečné odpočinkové zóny – Erste Premier Lounge se zajímavým doprovodným programem. Erste Premier Lounge bude umístěna v levém křídle Průmyslového paláce. Ke vstupu se stačí prokázat kartou s logem Erste Premier (ČS Premier) nebo VIP vstupenkou na Designblok a následně si už jen užívat pohodlí, občerstvení a nápojů zdarma nebo kompletních informací o výstavních prostorách. V rámci Erste Premier Lounge bude v průběhu Designbloku možné navštívit celou řadu prezentací, workshopů a zajímavých setkání.

Více informací na www.designblok.cz [nové okno].

 Nenechte si ujít ve dnech 27.-31. října jedinečné dny designu a módy na Výstavišti v Praze Holešovicích.


Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster