800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

01.09.2016

Vezměte celou rodinu na Kefír a zažijte velké věci

Přijďte si s celou rodinou užít bejbypankový festival pod širým nebem, který jako generální partner dlouhodobě podporujeme. V sobotu 3. září se do zahrady zámku Kačina po roce vrací koncerty, divadelní představení, originální atrakce i číra na hlavách bejbypankáčů každého věku.

S Českou spořitelnou, generálním partnerem festivalu Kefír, zažijete letos velké věci.  Poprvé dorazí členové Palečkovic rodiny, a to v nadživotní velikosti i se svými zlepšováky. Tyhle nápady Vám určitě udělají radost, a potkáte je spolu se členy rodiny Palečků po celém areálu. A budou viditelné na dálku, jelikož každá sada zlepšováků bude označena obřím nafukovadlem.

V areálu najdete vymazlené Kojenecké území pro maminky a mimina, Stříkací louku, kde se osvěžíte vodou na sto způsobů, Bejbypankové trenažéry, kde můžete vyzkoušet všemožné opravdové činnosti jako truhlařinu či nově jízdu na traktůrku, Popelářské území, kde se projedete na stupátku pravého popelářského auta a mnohem víc.

Klienti České spořitelny mají po předložení platební karty ČS 15% slevu při nákupu vstupenek na místě konání festivalu. Děti do 3 let, kterým ještě nebyly 4 roky, mají vstup zdarma.

Více informací o festivalu najdete na www.festivalkefir.cz [nové okno].


kefir_2016.jpg

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster