800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

07.07.2016

Euromoney Awards for Excellence 2016: Česká spořitelna se stala nejlepší bankou

Česká spořitelna získala prestižní ocenění Euromoney Awards for excellence 2016 v kategorii nejlepší banka v České republice. Cenu každoročně uděluje odborný magazín Euromoney, který se specializuje na bankovní a kapitálové trhy. Ocenění obdržela Česká spořitelna i v letech 2013, 2012, 2009 a za své privátní bankovnictví získala cenu v roce 2011.

„V ceně se odráží stovky projektů, díky kterým přinášíme klientům naše služby, i poctivá práce našich zaměstnanců. Prvenství je o to cennější, že hodnocení nevychází pouze z kvantitativních dat, ale zaměřuje se také na úroveň služeb pro klienta. Dlouhodobě chceme být pro drobné klienty, korporace a municipality průvodci složitým finančním světem a chceme jim pomoci hledat úspory v jejich rozpočtech. Současně chceme být dostupní tam, kde nás klienti potřebují. Ocenění nám tak potvrzuje, že jdeme správným směrem,“ uvedl předseda představenstva České spořitelny Tomáš Salomon.

Za cenou stojí magazín Euromoney, který jí uděluje od roku 1992 ve 110 zemích světa na pěti kontinentech. Výsledky vychází z analýzy kvantitativních dat a také subjektivního hodnocení poroty, která je složená z novinářů. Hodnotí se jednak ekonomické ukazatele, jednak úroveň služeb pro klienta, odbornost a inovace. Slavnostní vyhlášení proběhlo již tradičně v Londýně v historické budově Tower of London. Magazín Euromoney byl založen v roce 1969 a v průběhu let si získal renomé prestižního odborného časopisu.

Nejde o první cenu, kterou letos Česká spořitelna získala. Na konci května obhájila Cenu Zlatá koruna za společenskou odpovědnost, která se uděluje teprve dva roky. V soutěži také uspěla Stavební spořitelna ČS v kategorii stavebních spořitelen se svým Úvěrem od Buřinky a ČS penzijní společnost získala Bronzovou korunu mezi penzijními společnostmi. Oceněn byl její Investiční úvěr určený pro podnikatele.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Zelenková
Tiskové centrum ČS
 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 21.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,100 + 0,04%
USD 21,750 - -0,11%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster