800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Seznam aplikací

SERVIS 24 internetové bankovnictví

Služba SERVIS 24 Internet banking slouží ke správě vašich bankovních produktů pomocí internetové aplikace.

SERVIS 24 internetové bankovnictví START

Pro klienty, kteří využívají pouze vkladové, úvěrové účty a/nebo produkty naší finanční skupiny nebo Pojišťovny ČS (např. majetkové účty, spořící nebo úvěrové účty stavebního spoření, penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření, důchodové spoření nebo životní pojištění).

SERVIS 24 Mobilní banka

Mobilní aplikace umožňuje bezpečnou a pohodlnou správu osobních financí kdykoliv a kdekoliv přímo z mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone 8.1.

Business 24 internetové bankovnictví

Služba elektronického a telefonního bankovnictví, která je poskytována korporátní a firemní klientele České spořitelny, a.s.  Přístup ke službě pomocí telefonu umožňuje kromě uživatelské podpory také realizaci vybraných administrativních operací, podávání reklamací a získávání informací o provedených transakcích.

Business 24 Light

Služba BUSINESS 24 – LIGHT je jednodušší verzí služby BUSINESS 24 a je určena pouze pro korporátní klienty k získávání informací o pasivních transakcích na účtech, které jsou ke službě přiřazeny.

Business 24 Databanking 

BUSINESS 24 Databanking je služba přímého bankovnictví, která umožní spojení s bankou přímo z Vašeho ekonomického software. Můžete provádět platby jednotlivé, platby hromadné, můžete kontrolovat zůstatky na bankovních účtech, stahovat datové výpisy z banky a nemusíte přitom opustit nejen Vaši kancelář, ale ani prostředí Vašeho ekonomického programu.

Business 24 Mobilní banka

Mobilní banka je služba, která Vám umožňuje bezpečnou a pohodlnou správu financí kdykoliv a kdekoliv přímo z mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS (iPhone, iPad, iPod touch) nebo Android. Dostupná je zdarma v české a anglické verzi.

Můj stav

Mobilní aplikace, která na rozdíl od aplikace „Mobilní banka“ nabízí pouze pasivní přístup k Vašim účtům (bez možnosti provádět aktivní transakce). Vhodné pro každodenní rychlou kontrolu Vašich účtů a transakcí.

Friends24

Jednoduchá mobilní aplikace pro drobné platby, kdy odesílatel zasílá zprávu s odkazem na vyzvednutí peněz příjemci buď SMSkou, e-mailem nebo přes Facebook Messanger či jinou komunikační aplikaci.

Melinda

Mobilní aplikace pomocí níž můžete přispívat na konkrétní charitativní sbírky. Přispívat můžete jednorázově nebo můžete přispívat pravidelně při každé platbě Vaší kartou (přispění zaokrouhlováním).

Lístkomat

Prostřednictvím mobilní aplikace Lístkomat České spořitelny se klienti, ale i neklienti jednoduše objednají na konkrétní datum a čas, nebo si rovnou “vyzvednou” pořadový lístek a jdou do vybrané pobočky. Schůzku přes mobilní aplikaci si mohou lidé domluvit ve vybraných pobočkách České spořitelny, které jsou vybavené přístrojem Q-matic, objednat se mohou jak na hotovostní, tak i bezhotovostní přepážku.

Moje zdravé finance (webová aplikace)

Webová aplikace, která Vám zobrazí výdaje podle kategorií a umožní vám tak lépe řídit svůj rozpočet. Aplikaci máte dostupnou v případě, že máte sjednanou službu Moje zdravé finance.

Moje zdravé finance (aplikace pro chytré telefony)

Mobilní aplikace, která Vám, pokud máte sjednanou službu Moje zdravé finance, zobrazí výdaje podle kategorií a umožní Vám tak lépe řídit své výdaje.

Investiční centrum

Prostřednictvím aplikace Investiční centrum získáte bezplatný přístup k informacím ze světa investování. Aplikaci mohou využívat zatím pouze majitelé iPhonů. Aplikace nabízí nejaktuálnější údaje z trhů (akcie, indexy, úrokové sazby, kurzy apod.), informace o produktech z nabídky České spořitelny nebo nejnovější analýzy a prognózy z celé Erste Group.

GSM Banking (zrušeno k 1.8.2016)

Služba SERVIS 24 GSM banking slouží k obsluze účtů přes mobilní telefon a je poskytována prostřednictvím aplikace SIM Toolkit v mobilním telefonu.

Platba 24

PLATBA 24 je platební metoda určená pro úhrady za zboží nebo služby v prostředí internetového obchodu. PLATBA 24 je automaticky k dispozici pro všechny nakupující uživatele internetového bankovnictví SERVIS 24.

Faktura 24

Služba @FAKTURA 24 je služba, prostřednictvím které má klient možnost vystavit, odeslat a přijmout faktury v elektronickém formátu. Klient využívá službu přímo v účetním (ERP) systému klienta nebo v internetovém portálu České spořitelny. Využití služby je podmíněno sjednáním služby BUSINESS 24.

Telebanking

Služba SERVIS 24 Telebanking Vám umožňuje obsluhovat účty pomocí telefonu a je poskytována v rámci služeb Klientského centra České spořitelny.

George

Nová tvář do digitálního světa, která umí víc než jen běžné internetové bankovnictví. Nejlepší nástroj pro inteligentní správu vašich financí. Více na www.csas.cz/george

George Go

Mobilní aplikace, díky které budete míst svého George vždy po ruce. Bližší informace o tom, co umí a kde ji získat, najdete www.csas.cz/george

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 - -0,04%
USD 22,225 - -0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster