800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

06.05.2016

REICO investiční společnost České spořitelny posílí Tomáš Jandík

Novým členem představenstva investiční společnosti REICO České spořitelny a zároveň novým investičním ředitelem se zodpovědností za nemovitostní složku ČS nemovitostního fondu se od 2. května 2016 stává Tomáš Jandík (36). V této pozici nahrazuje Wolfganga Lunardona, který se bude věnovat jiným projektům ve Finanční skupině České spořitelny.

V minulosti zastával Tomáš Jandík manažerské pozice ve společnostech působících v oblasti komerčních realit. Mimo jiné měl na starosti i oceňování, investiční poradenství, řízení transakcí a správu aktiv pro mezinárodní investory působící ve střední Evropě. Od roku 2010 působil v oddělení kapitálových trhů pražské pobočky společnosti CBRE, která patří mezi přední realitní poradenské společnosti na světě. Je absolventem Humboldt Universität v Berlíně, College of Estate Management v britském Readingu a také držitelem titulu CFA, členem Czech CFA Society a Královského institutu diplomovaných znalců (RICS).

REICO investiční společnost České spořitelny je přední investiční společností v oblasti komerčních realit na českém trhu. Mezi její hlavní aktivity patří poskytování služeb v oblasti investování do nemovitostí, investičních instrumentů na kapitálových trzích a správy majetku ve fondech v celkové hodnotě téměř 10 mld. Kč.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: 
tiskove_centrum@csas.cz
Pavla Kozáková
Tiskové centrum ČS
pakozakova@csas.cz


PDF verze tiskové zprávy

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster