800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

13.04.2016

Kolo pro život odstartuje opět s podporou České spořitelny

Česká spořitelna je opět generálním partnerem seriálu amatérských závodů horských kol Kolo pro život (KPŽ). Již 17. ročník startuje v sobotu 23. 4. závodem Trans Brdy České spořitelny v Dobřichovicích u Prahy. Prvních 150 klientů České spořitelny získají slevu na startovné ve vybraném závodě ve výši 30 %.

Pro všechny závodníky je připraveno zázemí Modré zóny České spořitelny i tradiční Mechanické depo ČS. jídelní Modré zóně České spořitelny najdou návštěvníci příjemnou relax zónu, jídelnu, kavárnu s výběrovou italskou kávou, kterou nabízí Česká spořitelna klientům na každém závodě zdarma (stačí se prokázat platební kartou ČS) a dětský koutek pro nejmenší účastníky seriálu. V dětské Modré zóně České spořitelny se rodiče s dětmi mohou utkat v nových dovednostních soutěžích a získat zajímavé ceny. V půjčovně České spořitelny budou zdarma k vyzkoušení koloběžky Yadoo. Mechanické depo ČS se navíc jako tradičně postará o ty, kteří hledají pro svoje kolo poslední záchranu před startem.

Díky České spořitelně se na vybraných závodech Kolo pro život objeví populární bikerka Tereza Němcová, nebo paralympionik Michal Stark, se kterým mohou účastníci soutěžit o cyklistické dresy a startovné zdarma. I letos se bude konat finálová hra – tipovací soutěž o osobní automobil, který do soutěže věnuje právě Česká spořitelna.

Přihlášku a více informací najdete na www.kolopro.cz [nové okno].

 
Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 - -0,04%
USD 22,225 - -0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster