800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Melinda

S Melindou podporujeme projekty neziskových organizací, které dobře známe. Mnohé patří k našim dlouholetým spolupracovníkům a partnerům. První projekty, na které můžete přispět, vám stručně představujeme zde, více se o nich dozvíte s Melindou.

Ještě jsem tu já II

Pomozme společně dětem v těžké krizové životní situaci, kdy jim umírá sourozenec nebo rodič. Právě na tyto děti se často pod tíhou starostí a zármutku zapomíná. Přispějme mobilnímu hospici Ondrášek na odborné konzultace, kde se jejich blízcí naučí, jak s nimi mají o bolesti, kterou cítí mluvit.

Podpora lidí bez domova

Přispějme na SOS program, který pomáhá lidem bez domova. Pracovníci Armády spásy jim nabízejí pomoc nejenom v zimním období, kdy se zvyšuje počet ošetření.

Tříkrálová sbírka 2017

Přidejte se k Tříkrálové sbírce Charity ČR, jejíž výtěžek je určen na zmírnění utrpení a potíží lidí v nouzi, pomoc lidem s postižením, nemocným a seniorům i na humanitární projekty v zahraničí.

První slůvka neslyšící Kačenky

Přispějme dvouleté neslyšící Kačence na nové zdravotní pomůcky, které jí pomohou její zdravotní omezení zmírnit. I díky nim se může naučit svá první slova.

Nové zážitky pro lidi s handicapem

Vytvořme klientům s těžkým postižením nové zážitky, při kterých budou moci poznávat nové prostředí za hranicemi jejich města.

Hrou k dětskému úsměvu

Váš příspěvek umožní předškolním dětem, které neměly to štěstí narodit se do funkční rodiny, chodit na hodiny plavání. Díky nim se děti lépe vyrovnávají s traumatickými prožitky, plavání totiž napomáhá k psychické pohodě a procvičení motoriky. Přispějme neziskové organizaci Smíšek [nové okno] na plavání s dětmi.

Zdravotní pomůcky pro domácí hospic

Poslední období našich životů bychom si všichni přáli prožít důstojně a s lidmi, které máme rádi. Pomozme Cestě domů [nové okno], ta nabízí paliativní péči nevyléčitelně nemocným a aktuálně uvítá váš příspěvek na nákup zdravotních pomůcek.

Trávník na výběh pro asistenční pejsky

Pomocné tlapky [nové okno] vychovávají asistenční psy, které zdarma předávají lidem se zdravotním postižením. Na výcvik psů bohužel stát nepřispívá ani organizaci, ani klientovi. Ve výběhu, který díky vám již vzniká, si pejsci budou moci po náročném tréninku odpočívat a hrát.

Ergoterapie pomáhá seniorům

Všichni si pro své babičky a dědečky přejeme, aby zůstali co nejdéle v dobré kondici. Přispějme Charitě ČR [nové okno] na ergoterapii v domově pro seniory, která jim zajistí soběstačnost v běžných denních činnostech i koníčcích.

Pomoc zvířatům v nouzi

Společně můžeme pomoci poraněným divokým zvířatům. O jejich návrat zpět do přírody se po celé republice starají odborníci ze záchranných stanic Českého svazu ochránců přírody [nové okno].

Bílá pastelka pomáhá nevidomým

Připojme se k celorepublikové veřejné sbírce Bílá pastelka na podporu služeb pro nevidomé. U nás ji od roku 2000 pořádá vždy v říjnu organizace SONS ČR [nové okno] s partnery, a to u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole. Jako symbol světa nevidomých byla vybrána bílá pastelka, zážitek z bílé linie na bílém papíře totiž může sdílet vidomý i nevidomý....

Knihy dětem

Nízkoprahový klub Rubikon [nové okno] je tady pro děti a mladé lidi, kteří mají problémy, neví si s nimi rady, nevědí, kam jít a co s volným časem. Poskytuje jim pomoc při řešení problémů, pomáhá jim umět se dobře poprat s životními nástrahami. Pomoc můžeme i my - přispějme jim na sportovní vybavení a knihovnu.

Krizová linka pro seniory

Podpořme Život 90 [nové okno], který provozuje linku důvěry pro seniory. Ročně pomůže 14 tisícům seniorů řešit jejich krizovou situaci. Linka je ale neustále přetížená a mnozí se tak vůbec nedovolají. S Vaší pomocí provoz linky zdvojnásobíme!

Když je naše duše nemocná

Ledovec [nové okno] pomáhá lidem, kteří trpí duševním onemocněním a kvůli tomu mají často pocit, že je společnost nechce přijmout. Podpořme spuštění webového portálu www.zotaveni.cz, jenž pomůže zbourat mýty a předsudky o duševních nemocech.

Speciální houpačka pro autisty

Dopřejme klientům-autistům komunitního centra Vítej [nové okno]... speciální houpačku. Je to vynikající pomůcka pro zlepšení jejich zdravotní i fyzické kondice.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster