800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Melinda

S Melindou podporujeme projekty neziskových organizací, které dobře známe. Mnohé patří k našim dlouholetým spolupracovníkům a partnerům. První projekty, na které můžete přispět, vám stručně představujeme zde, více se o nich dozvíte s Melindou.

Asistent do výuky pro Dušana

Pomozme třináctiletému Dušanovi prostřednictvím organizace ANO, ANO [nové okno] pokračovat ve studiu a dokončit školu díky pomoci pedagogické asistentky.

Prázdniny pro děti z azylového domu

Udělejme hezké prázdniny dětem, které se svými matkami žijí v azylovém domě sv. Dominika Savia Charity ČR [nové okno] - vezměme je na výlet! Jejich mámy se ocitly v životní i finanční tísni, bez naší podpory tak děti stráví celé prázdniny zavřené v azylovém domě.

Hrací prvky pro asistenční pejsky

Pomocné tlapky [nové okno] vychovávají asistenční psy, které zdarma předávají lidem se zdravotním postižením. Na výcvik psů bohužel stát nepřispívá ani organizaci, ani klientovi. Ve výběhu, který díky vám již vzniká, si budou pejsci moci po náročném výcviku odpočívat a hrát.

Podpora zaměstnávání lidí s handicapem

Přispějme na nákup výrobního materiálu pro sociálně terapeutickou Dílnu Gawain [nové okno], kde mohou pracovat lidé s mentálním, tělesným či kombinovaným postižením.

Aby je ani déšť nemohl zastavit

Přispějme chráněnému bydlení organizaci Portus Praha [nové okno], ve kterém našli svůj domov mentálně postižení lidé, na velký zahradní stan. Díky němu budou moci na zahradě pořádat společenské akce i při nepřízni počasí.

Minipark pro terapeutické kozy

Víte, že kozy dokáží fungovat jako terapeuti a zlepšovat psychickou pohodu lidí? Přispějme Přírodě kolem nás [nové okno] na rozšíření ohrady.

Aby se děti mohly učit

Pojďme s Člověkem v tísni [nové okno] vytvořit pro děti ze sociálně slabších rodin místo, kde se mohou smysluplně připravovat do školy.

Sport dětem

Nízkoprahový klub Rubikon [nové okno] je tady pro děti a mladé lidi, kteří nevědí, kam jít a co s volným časem. Často mají problémy, s nimiž si sami nedokáží poradit. Klub jim pomáhá při jejich řešení a mladé učí dobře se poprat s životními nástrahami. Pomoct můžeme i my - přispějme jim na sportovní vybavení.

Asistence vozíčkářům v lanovém parku

V lanovém centru se lidé na vozíku učí zvládat překonávat překážky a nacházet novou chuť do života. Přispějme vozíčkářům Sportovního klubu Praha [nové okno] na asistenci, bez níž by se v lanovém parku neobešli.

Pohodlnější život seniorů

Mnozí klienti Domova Sue Ryder [nové okno] jsou nepohybliví a jejich vysoký věk nebo chronické bolesti jim nedovolují ulevit si od nepohodlí a bolesti, kterou jim způsobuje trvalé upoutání na lůžko. Pomoci jim může polohovací systém, díky němuž se zabrání vzniku proleženin. Přispějme na polohový systém, aby mohli senioři žít v pohodlí.

Bezpečný noční život

Současná taneční scéna je často spojená s užíváním drog. Podpořme společně organizaci Podané ruce [nové okno], která se věnuje prevenci nadměrné konzumace alkoholu a užívání návykových látek přímo v tanečních klubech.

Invalidní vozík pro seniory

Pomozme klientům Palaty – Domova pro zrakově postižené [nové okno] k pohybu. Pouze invalidní vozík jim totiž umožní, aby se mohli bez větších problémů pohybovat a účastnit se různých společenských akcí.

Nové zážitky pro lidi s handicapem

Vytvořme klientům organizace Mikasa [nové okno], kteří mají těžké postižení nové zážitky, při kterých budou moci poznávat nové prostředí za hranicemi jejich města.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster