800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance
Produkty Aplikace Příležitosti Události Testeři
Příležitosti
Podnikatelské akcelerátory IT Resource Pool Studentské soutěže
Future Minds Závěrečné práce Brigády, stáže

 
Podnikatelské akcelerátory

Chceš začít podnikat, ale chybí ti dostatek financí a odpovídající zázemí. České školy vyslyšely potřeby studentských start-upů a založily podnikatelské akcelerátory. Jsou to místa, kde se lidé setkávají, vyměňují si své podnikatelské zážitky a hlavně oslovují investory.

Fandíme mladým podnikatelům, a proto tyto akcelerátory podporujeme. Start-upům nabízíme zdarma poradenství a speciální finanční služby. Pokud se zapojíš do akcelerátoru, můžeš s dalšími studenty zpracovat některý z našich reálných projektů a zapsat se tak do dějin bankovnictví!


IT Resource Pool

Studuješ VŠ a rád bys pracoval ve světě IT? Pak neváhej a přidej se do řad spořitelního IT "bazénku". Nejen, že ti nabídneme placenou brigádu, ale zároveň získáš velmi cenné zkušenosti a kontakty z největší banky, která inovacemi doslova žije. IT Resource Pool ti také nabídne možnost kariérního růstu a pokud budeš fakt dobrý, tak i flek po skončení školy.

Aktuální pozice hledej na našich kariérních stránkách. [nové okno]


Studentské soutěže

Máš nápady a nedaří se ti s nimi hnout… Nás skvělé a přínosné ideje baví podporovat! Pomocnou ruku ti nabídneme i prostřednictvím partnerských soutěží. Pokud v nich uspěješ nebo alespoň zaujmeš, získáš kontakty a dostatečné prostředky k realizaci svých nápadů. Klikni na loga soutěží, zjisti víc a hlavně se přihlas!


Future Minds

Trávíš na facebooku spoustu času? Super, my tam jsme tam taky a navíc máme fb skupinu, kam pravidelně sázíme ty nejžhavější novinky pro mladé. A neboj, zeď ti fakt spamovat nebudeme.

Každoročně organizujeme v různých městech workshopy, které ti odhalí veškeré taje fb, které můžeš využít pro své podnikání či self promo. Na zahajovací setkání zveme právě ve skupině Future Minds. Přidej se.


Závěrečné práce

Objevil si skvělé téma pro vědeckou práci? Myslíš, že by prospělo našemu byznysu? Vyplň stručný formulář [nové okno] a domluvíme se, zda najdeme oboustranně prospěšnou cestu k realizaci.


Brigády a stáže

Získat praxi při studiu se vždycky hodí, rádi tě přivítáme u nás! Nabízíme placené brigády i možnost nabrat zkušenosti formou neplacené stáže.

Více informací, aktuálně vypsané brigády a stáže najdeš na našich kariérních stránkách [nové okno]


Spolupráce s univerzitami

Jsme generálním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze, Univerzity Hradec Králové a partnerem Karlovy univerzity, České zemědělské univerzity, Univerzity Palackého v Olomouci a Univerzity J. A. Purkyně v Ústí nad Labem, dále v Ostravě spolupracujeme s Vysokou školou Báňskou, kde také finančně podporujeme obor Eurospráva. Studenti a pedagogové univerzit s námi spolupracují na řešení našich byznysových a inovačních projektů. Odborníci z ČS na školách pravidelně vedou workshopy a přednášky nejen na finanční témata. S marketingovými kampaněmi nám pomáhají studenti Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby Michael.
 


 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,080 - -0,11%
USD 22,111 - -0,56%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster