800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

SERVIS 24 - Internetbanking

Pohodlná obsluha a kontrola Vašich financí.

TIP 01 

Aktivací elektronického výpisu ušetříte 

Ve svém internetovém bankovnictví SERVIS 24 můžete ke svému účtu nastavit zasílání výpisů elektronickou cestou a ušetřit tak za poštovné. Stačí se jen přes symbol klíče vpravo nahoře prokliknout do nastavení účtu. Změnu pak jednoduše provedete v sekci Výpisy.

  Změna výpisové řady  

 

TIP 02 

Změna limitů u platební karty rychle a zdarma 

Přednastavené trvalé limity výběrů si můžete jednoduše změnit (navýšit či snížit) dle aktuálních potřeb. A co víc - ve výjimečných situacích můžete využít tzv. dočasné limity, které platí pouze po zvolenou dobu, maximálně však 120 hodin. Dočasný limit můžete snížit i na nulu a uzamknout tak svou kartu. 

  Změna transakčních limitů  

TIP 03

Oblíbené položky pro rychlejší práci 

Časté platby do zahraničí nebo pravidelná kontrola historie transakcí i další často využívané služby si můžete jednoduše uložit do " Oblíbených". Zobrazí se vám přímo na úvodní obrazovce internetového bankovnictví.

  Výběr klienta  

TIP 04

Zrychlené převody skrze funkci moje účty

Kliknutím na MOJE ÚČTY v SERVIS 24 můžete provádět platby mezi svými účty bez opisování čísel. 

  Zadání domácí platby  

TIP 05

Platby můžete recyklovat 

Pokud chcete odeslat peníze na stejný účet, na který jste už v minulosti něco posílali, nemusíte už znovu vyplňovat platební příkaz. Najděte si uskutečněnou platbu v historii a jedním kliknutím ji "zrecyklujte". Změňte jen to, co potřebujete - například výši platby nebo variabilní symbol. 

  Historie transkací  

TIP 06

Jednoduchá aktivace karet 

Novou kartu můžete aktivovat jednoduše ve službě SERVIS 24. Klikněte na červenou ikonku vykřičníku na hlavní přehledové obrazovce, která upozorňuje na kartu čekající na aktivaci a je to.

  Aktivace karet  

TIP 07 

Zobrazení PIN

 Pokud se nemůžete rozpomenout na PIN ke své kartě, můžete si ho v internetovém bankovnictví kdykoliv zobrazit nebo požádat o jeho zaslání poštou. 

  Zobrazení PIN  

TIP 08 

Jak požádat o debetní kartu 

O platební kartu můžete jednoduše požádat v internetovém bankovnictví. Do 6 dnů ji budete mít připravenou i s vlastním originálním designem. 

  Jak požádat o debetní kartu  

TIP 09 

3D SECURE 

Placení kartou na internetu se bát nemusíte. Při každé platbě vám pro ověření do telefonu přijde unikátní jednorázový kód. Nastavení telefonního čísla zkontrolujeteve svém internetovém bankovnictví na záložce Účty - položka Karty.

  3D secure  

TIP 10

Změna způsobu převzetí další karty

Pro další platební kartu už nemusíte na pobočku. Nastavte si v SERVIS 24 doručení poštou a dostanete ji pohodlně až do svých rukou. 

  Změna způsobu převzetí karty  

TIP 11

Přihlašovací SMS 

Bojíte se o své peníze? Nastavte si jeden z vyšších typů zabezpečení - přihlašovací SMS. Přístup do internetového bankovnictví budete mít pojištěný vložením jednorázového kódu, který vám přijde na telefon. 

  Přihlašovací SMS  

TIP 12 

Navýšení současné půjčky, kontokorentu a kreditní karty

Podívejte se do internetového bankovnictví, jestli vám Česká spořitelna nenabízí navýšení kontokorentu, současné půjčky nebo kreditní karty. 

  Naýšení půjčky, kontokorentu a kreditní karty  

TIP 13

Odblokování internetového bankovnictví na přihlašovací stránce

Bezpečnostní kód potřebujete, pokud zapomenete heslo pro přihlášení do SERVIS 24. Mějte proto své heslo stále na paměti nebo si založte minikartotéku na smlouvy a další dokumenty spojené s vašimi penězi. -

  Oblokování  

TIP 14

Elektronická faktura 

Faktury za plyn, elektřinu, vodu nebo pojištění už nemusíte hledat po šuplících. Vyřeší to služba E-faktura. S ní budete své faktury obsluhovat ve službě SERVIS 24 a můžete si nastavit upozornění na jejich splatnost prostřednictvím SMS nebo emailu. 

  E-faktura  

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster