800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Velká rozvojová a pracovní příležitost se naskytla hned 5 statečným z řad osob s handicapem, kteří byli vybráni do našeho nového programu.  

V rámci dvou intenzivních měsíců nyní tvrdě pracují na tom, co je skutečně důležité: jejich vlastní potenciál. Účastníci mají k dispozici kouče, díky kterým mohou zjistit, v čem opravdu spočívají jejich silné stránky a mohou se naučit, jak je naplno využít. Dozví se také, jak se připravit na pohovor a jak napsat atraktivní životopis. Vtáhneme je do světa bankovnictví a finanční problematiky. Zaměří se i na své prezentační dovednosti. Díky našemu programu se přestanou bát mluvit na veřejnosti. Navíc budou umět dobře používat platformu Google Apps (Gmail, kalendář, sdílené dokumenty, Hangouts apod.), se kterou je naučí pracovat společnost Netmail, prémiový certifikovaný partner Google. Obdobné aplikace pak fungují i v rámci Microsoft. Netmail má navíc pro nejpilnější účastníky hodnotné ceny, mimo jiné úplně nový Google Chromebook!

Po absolvování dvouměsíčního rozvojového programu navážeme možností zapojit se do měsíční stáže v České spořitelně. Budou tak mít skvělou příležitost uplatnit svůj čerstvě rozvinutý potenciál přímo v praxi. Ten nejšikovnější účastník či účastnice celého programu bude mít navíc možnost získat zaměstnání v rámci nového společensky prospěšného projektu České spořitelny.

O tom, jak celý program dopadl a jak ho účastníci hodnotili vám určitě dáme vědět. Nyní nezbývá, než držet našim statečným palce, ať vším projdou s lehkostí a vezmou si pro sebe samé co nejvíce.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 17.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,060 - -0,42%
USD 22,261 - -0,35%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster