800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Změna účtu

Co se změní na mém účtu?

Vážení klienti,
v posledních dnech jste ve své schránce našli dopis, který vás upozorňuje na změnu podmínek vašeho účtu u České spořitelny. Podle toho, jaké služby využíváte, se vás může týkat některá z níže uvedených změn, případně jejich kombinace. Všechny tyto úpravy mají svůj důvod, který bychom vám rádi vysvětlili.

 

1. Nahrazení Programu výhod programem Za důvěru

Česká spořitelna nabízí svým klientům již několik měsíců program Za důvěru - jednoduchý způsob, jak získat vedení účtu a další doplňkové služby zdarma. Tento program je velmi oblíbený a rozhodlo se pro něj již více než 500 000 našich klientů.

V souvislosti se zavedením programu Za důvěru nyní rušíme naši starší slevovou nabídku - Program výhod. Pokud jste tento program využívali, doporučujeme vám zastavit se v pobočce České spořitelny a zjistit, jaké možnosti nový program Za důvěru přináší.

Více informací o programu Za důvěru získáte také TADY nebo na telefonním čísle 800 207 207.

Původní Program výhod bude definitivně uzavřen 1. listopadu 2015. Pokud naši pobočku nenavštívíte, využívání Programu výhod na vašem účtu k tomuto datu skončí a bude vám automaticky nastaven program Za důvěru. 

 

2. Přechod na modernější typ běžného účtu

Česká spořitelna v minulosti nabízela různé typy bankovních účtů. Nabídka na bankovním trhu se však neustále vyvíjí a většina těchto účtů je dnes již zastaralá a nenabízí nejčastější bankovní služby za výhodných podmínek.

Proto přistupujeme k nahrazení  těchto účtů novým Osobním účtem ČS II. Bližší informace k podmínkám tohoto účtu najdete v dopise, který jste dostali, případně v Ceníku Osobního účtu ČS II. Při splnění podmínek vám navíc automaticky nabídneme také program Za důvěru, se kterým získáte vedení účtu zdarma.

Pokud vás zajímá více informací, doporučujeme vám navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny. Náš poradce s vámi probere způsob, jak nastavit váš účet tak, aby vyhovoval vašim současným potřebám a abyste za něj platili co nejméně. Pokud pobočku nenavštívíte, váš účet se automaticky změní na Osobní účet České spořitelny II k 1. listopadu 2015.

Co je důležité: Číslo účtu a další nastavení, jako například vaše trvalé příkazy a inkasa nebo čísla vašich karet, se přechodem na nový účet nezmění.

 

3. Změna úrokových sazeb

Česká republika i ostatní země se již dlouho pohybují v prostředí velmi nízkých úrokových sazeb. V letošním roce došlo k jejich poklesu u většiny bankovních produktů. Proto vám již bohužel nemůžeme nadále nabízet stávající úroveň zhodnocení finančních prostředků. Snížení úrokových sazeb se týká klientů, kteří využívají Osobní účet ČS I se službou Spořicí plán, a dojde k němu od 1. listopadu 2015. Totéž platí i pro Firemní účet ČS se službou Zvýhodněné úročení.

V současném období je zajímavou alternativou k spoření investování do otevřených podílových fondů. Pro klienty, kterých se změna úrokových sazeb týká, jsme připravili speciální nabídku - Pokud se rozhodnete investovat do otevřených podílových fondů od 1. září do 30. listopadu 2015, nebudeme vám u těchto investic účtovat žádné vstupní poplatky (bez ohledu na částku a to, jestli jste v minulosti již investovali, nebo ne).

Více informací o pravidelném investování najdete na: http://www.pravidelneinvestovani.cz/

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster