800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

CSR

Spolupráce s univerzitami Pomáháme dobrým myšlenkám Závěrečné práce
Podnikatelské inkubátory Praktické projekty Aliance pro mladé
Brigády a stáže IT Resource Pool Ambasadorský program
Spolupráce s univerzitami

Jsme generálním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze, Univerzity Hradec Králové, České zemědělské univerzity v Praze a partnerem Karlovy univerzity, Univerzity Palackého v Olomouci a Univerzity J. A. Purkyně v Ústí nad Labem. Strategické partnerství jsme uzavřeli i s oborem Eurospráva na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Studenti a pedagogové univerzit s námi spolupracují na řešení našich byznysových a inovačních projektů. Odborníci z ČS na školách pravidelně vedou workshopy a přednášky nejen na finanční témata. S marketingovými kampaněmi nám pomáhají studenti Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby Michael.


Pomáháme dobrým myšlenkám

Trávíš na facebooku spoustu času? Super, my tam jsme tam taky a navíc máme FB stránku Pomáháme dobrým myšlenkám, kam pravidelně sázíme ty nejžhavější novinky, soutěže a pozvánky na akce pro mladé. A neboj, zeď ti fakt spamovat nebudeme.

Přidej se [nové okno]


Závěrečné práce

Objevil si skvělé téma pro vědeckou práci? Myslíš, že by prospělo našemu byznysu? Vyplň stručný formulář [nové okno] a domluvíme se, zda najdeme oboustranně prospěšnou cestu k realizaci. Ročně pomůžeme s více než 30 závěrečnými pracemi, ať už dodáním dat, vyplněním dotazníků, rozhovory s odborníky či přímým vedením nebo oponenturou celé práce.


Podnikatelské inkubátory

Chceš začít podnikat, ale chybí ti dostatek financí a odpovídající zázemí. České školy vyslyšely potřeby studentských startupů a založily podnikatelské inkubátory. Jsou to místa, kde se lidé setkávají, vyměňují si své podnikatelské zkušenosti a hlavně oslovují investory.

Fandíme mladým podnikatelům, a proto tyto inkubátory podporujeme. Startupům nabízíme zdarma poradenství a speciální finanční služby.

V současné době podporujeme xPORT na VŠE, Point One na ČZU a ICUK na UJEP.

Máš nápady a nedaří se ti s nimi hnout… Můžeš se přihlásit i do některé ze soutěží, které podporujeme, například Social Impact Award [nové okno], nebo Impact First [nové okno].


Praktické projekty

Ať už v podnikatelském inkubátoru, nebo ve škole v rámci předmětu pro nás můžeš zpracovat projekt na zadání banky, která jej také bude realizovat. Získáš tak jedinečnou příležitost nahlédnout do bankovního prostředí, spolupracovat přímo se zaměstnanci/ zadavateli projektu a když bude tvůj nápad fakt bezva, je klidně možné, že se domluvíme na další spolupráci formou placené brigády a přímé realizaci tvých návrhů.

Studenti pro nás už třeba vymysleli celý ambasadorský program nebo marketingovou strategii, jak navnadit mladé k investování.


Aliance pro mladé

Společně s další hromadou firem dáváme hlavy dohromady a v Alianci pro mladé se snažíme vymýšlet zajímavé programy tak, abychom pomohli mladým lidem najít své místo ve světe práce. Jedním z programů je Big Step, na kterém 20 vybraných studentů pozná 4 firmy formou workshopů na určité téma. Chceš vědět víc? Koukni na web a sleduj novinky!


Brigády a stáže

Začni si budovat dobré jméno v největší české bance už během studia. Na našich kariérních stránkách [nové okno] si můžeš vybrat z různorodé nabídky brigád a stáží, které ti pomohou nastartovat kariéru a získat tolik potřebné pracovní zkušenosti.

Naše rozvojové stáže jsou bezplatné. Absolvováním stáže u nás však získáš možnost zúčastnit se různých školení, workshopů a jiných rozvojových aktivit, které ti pomohou k lepšímu sebepoznání i osobnímu a profesnímu rozvoji. Pokud máš konkrétní představu, co bys chtěl/a dělat a žádná z právě inzerovaných stáží na našich kariérních stránkách ti nevyhovuje, vyplň tento krátký dotazník [nové okno]. Ozveme se.


Absolventský program

Máš hotovou školu a nevíš, kam dál? Pro čerstvé absolventy magisterských programů připravujeme každoročně Absolventský program České spořitelny.

Absolventský program trvá 1 rok a nabízí perfektní spojení profesního vzdělání a rozvoje, finančního ohodnocení a práce na projektech, které hýbou bankou. Budeš poznávat různá oddělení, setkávat se se zajímavými osobnostmi a postupně získáš představu o své ideální práci.

Aktuální informace o programu a jak se do něj přihlásit nalezneš zde [nové okno].


IT Resource Pool

Studuješ VŠ a rád bys pracoval ve světě IT? Máš volných alespoň 25 hodin týdně a chceš být u zrodu nejnovějších bankovních projektů? Pak neváhej a přidej se do řad spořitelního IT inkubátoru. Nejen, že ti nabídneme velmi dobře placenou brigádu, ale získáš cenné zkušenosti a kontakty z největší banky, která inovacemi doslova žije. Na své si u nás přijde opravdu každý od testerů, analytiků a vývojářů až po studenty, kteří IT znají dosud jen zpovzdálí - hledáme totiž i asistenty projektových týmů! Buď si jistý, že u nás Tě rozhodně nečeká bezmyšlenkovitá „klikačka“ nebo vaření kafe, ale zodpovědná práce. IT Resource pool je ideální místo pro tvůj kariérní růst a pokud budeš fakt dobrý, můžeš získat po skončení školy i flek na full time.

Aktuální pozice hledej na našich kariérních stránkách. [nové okno]


Ambasadorský program

Společně se studenty jsme vymysleli úplně nový koncept ambasadorů ČS, tak abychom studenty mohli co nejvíce podpořit při všech strastech i radostech vysokoškolského života. Během roční stáže jsou studenti přiděleni do některého z oddělení (HR, IT, CSR, Marketing, PR), kde pracují na dohodnutém zadání. Po průzkumu mezi studenty přichází s vlastními návrhy na vylepšení dané oblasti. Druhá část stáže je přípravou na nástupce. Celý tým ambasadorů vymýšlí promo, nábor, zaškolení a celý koncept pro své nástupce. Během stáže nabízíme každému různé možnosti rozvoje. Na závěr získá každý ambasador certifikát s hodnocením své práce a výčtem nabytých zkušeností.


Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster