800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Vaše spokojenost je náš závazek

Erste Private Banking – to jsou špičkové profesionální bankovní služby určené pro významnou a zvláště náročnou privátní klientelu. Poskytovaná exkluzivní péče vychází z osvědčených a respektovaných hodnot, jakými jsou tradice, diskrétnost, respekt a důvěra. Samozřejmostí je individuální přístup při znalosti potřeb a přání každého z našich vážených klientů s majetkem od 10 mil. CZK. Erste Private Banking je ve střední Evropě preferovaným správcem majetku. Působí v šesti zemích, celková výše aktiv činí 15,2 mld. EUR a poskytuje mezinárodní servis v oblasti správy investic a finančních služeb. Naše dlouhodobá orientace na transparentnost, odpovědnost a vynikající úroveň klientských služeb opakovaně získává ocenění nejvyšší důvěryhodnosti a kvality. V roce 2014 jsme v návaznosti na ocenění z minulých let obdrželi titul Euromoney Nejlepší privátní banka v regionu střední a východní Evropy.

Naším úkolem je plnit ty nejnáročnější požadavky našich klientů, naši bankéři ke každému z našich klientů mají individuální přístup a nabízejí kompletní služby na vysoké úrovni.

Specializujeme se na speciální řešení, co se investičního poradenství týče, portfolio management, Trasury a cizoměnové řešení, Wealth Planning, Wealth Reporty, Wealth Management.

Víme, jak důležité je pomáhat i druhým a proto podporujeme, přispíváme a spolupracujeme s organizacemi jako je Palata, Charita České republiky.

 

Základní ucelené informace o službě Erste Private Banking si můžete stáhnout zde

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 24.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,120 + 0,15%
USD 22,107 - -0,36%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster