800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Mezinárodní Zlín Film Festival se uskutečnil od 29. května do 4. června 2015. Jedná se o nejstarší festival filmů pro děti a mládež, který letos vstoupil do 55. ročníku. Česká spořitelna je hlavním partnerem a připravila pro rodiny bohatý doprovodný program.

Filmový program nabízí velmi pestrou a především neopakovatelnou mozaiku světové kinematografie. Součástí festivalu je atraktivní doprovodný program pro všechny generace. Areál zlínského zámku se proměnil v centrum zábavy, kultury a tvořivosti. Pro děti byly připraveny dílničky filmových kostýmů a masek, rodiče mohli soutěžit o zajímavé ceny a všichni společně si užít občerstvení ve Fresh baru u Palečků. V úterý 2. června se díky Spořitelně proměnilo Náměstí Míru ve Zlíně v atletický stadion a Spořitelna propojila partnerství s Českým atletickým svazem.

 

Více informací o festivalu

 

Zlín Film Festival je nejstarší a v současnosti také největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Jedná se o významnou mezinárodní událost s vynikajícím renomé a respektem. Hlavní linku festivalového programu letos tvořil německý film, byly uvedeny snímky i z netradičních destinací jako jsou Dominikánská republika, Libanon či Nepál.

Většina projekcí i akcí doprovodného programu probíhá ve Zlíně, další filmová představení uspořádal festival v Otrokovicích, Mladé Boleslavi, Hodoníně, Kroměříži, Fryštáku, Vsetíně, Vyškově a v kinech v Praze a Olomouci. Během festivalu bylo promítnuto celkem 363 hraných, animovaných i kombinovaných snímků z celkem 52 zemí světa. Festival vyvrcholil závěrečným slavnostním vyhlášením vítězných filmů a předáním cen.

Více informací o festivalu najdete na stránkách www.zlinfest.cz [nové okno].


 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster