800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Rezidence Na Plachtě

Identifikační údaje projektu

Jméno projektu: Rezidence Na Plachtě
Adresa projektu: Městská část Malšovice
Počet bytů: 440
Lokalita: Hradec Králové
www adresa projektu:  www.rezidencenaplachte.cz

Developer, investor

Rezidence Na Plachtě s.r.o.
Murmanská 1475/4, Praha 10  Tel: +420 272 049 601

Developer Rezidence Na Plachtě realizuje bytovou výstavbu v oblasti Hradce Králové poprvé, nicméně jeho tým má řadu zkušeností s výstavbou rozsáhlých rezidenčních projektů v Praze. Své know-how v oblasti úspěšné revitalizace industriálních zón dokázal uplatnit například při přeměně pražského holešovického přístavu, kde vznikl atraktivní rezidenční komplex Prague Marina, který je nyní plnohodnotnou součástí této městské části. Projektový tým má za sebou rozvoj i jiných rozsáhlých nemovitostních projektů, jako třeba obytný soubor Zelené město v Praze 9, pražská obchodní centra Galerie Harfa, Centrum Krakov či aktuálně připravovaný projekt The Prague Outlet nedaleko ruzyňského Letiště Václava Havla.

Prodej

OC Futurum
Brněnská 1825/23A
Hradec Králové
Tel: + 420 775 120 383
Email: info@rezidencenaplachte.cz

Popis lokality

Rezidence Na Plachtě je obytný soubor, který vzniká v Hradci Kralové na pozemku o ploše cca 41 000 metrů čtverečních v sousedství areálu společnosti Petrof a v  těsné blízkosti oblíbené hradecké odpočinkové zóny – přírodní památky Na Plachtě.

Městská část Malšovice, ve které se soubor nachází, patří k nejžádanějším rezidenčním částem Hradce Králové. V lokalitě se nachází jedno z nejoblíbenějších hradeckých nákupních center OC Futurum a kompletní občanská vybavenost včetně školek, škol, koupaliště a mnoha sportovišť. Na severozápadě je čtvrť přimknuta k  centru města, na jihu je ohraničena rozsáhlými lesy s lučními a rybničními plochami, tvořícími nejvýznačnější rekreační a volnočasovou zónu města s  množstvím pěších i cyklistických tras. Přírodní památka Na Plachtě na severozápadním okraji této lesní zóny je zárukou, že přírodní charakter lokality zůstane zachován i do budoucna.

Popis projektu

Na pozemku, který dříve sloužil jako sklad dřeva společnosti Petrof, vyroste v několika etapách nový rezidenční komplex o celkem 440 bytech. I. etapa výstavby, zahrnující dohromady 47 bytů bude zahájena v dubnu 2015. Developer - společnost Rezidence Na Plachtě je součástí S group holding.

Termíny výstavby

V současné době má obytný soubor vydaná a platná stavební povolení pro všechny etapy výstavby a v současné době probíhají výběrové řízení na generálního dodavatele stavby, které bude dokončeno do konce 03/2015. Zahájení stavby I. etapy je plánováno na začátek 04/2015. Další etapy by měly být v návaznosti na průběh prodeje bytových jednotek zahajovány s cca ročním odstupem.  Celkem je plánováno přibližně sedm etap. Předpokládané investiční náklady dosáhnou až jedné miliardy korun.

Ostatní informace

Všechny budovy jsou koncipovány jako různorodé objekty s odlišným členěním, materiálovým řešením fasád a velkou variabilitou půdorysů a velikostí bytů. Zhruba polovina bytů v první etapě má dispozice 1+kk či 2+kk, třetinu tvoří 3+kk a zbytek větší byty s rozlohou až 115 metrů čtverečních. Prodej byl zahájen v listopadu 2014 a k dnešnímu dni jsou již téměř dvě třetiny bytů rezervované či prodané.

Ceník bytů

Ceny se pohybují v rozmezí 39 až 46 tisíc korun za metr čtvereční včetně DPH. V ceně jsou již zahrnuty i ceny sklepů, balkonů a teras, u všech přízemních bytů i cena předzahrádek o velikosti 100 až 160 metrů čtverečních, a také ceny krytých garáží nebo venkovních parkovacích stání.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster