800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Přinášíme Vám přehled aktuálních informací ze světě Erste Private Banking

  Private Banking Oskar 2015

Naše bankéřka Zuzana Melicharová je již podruhé držitelkou prestižního ocenění Erste Private Banking Oskar. Erste Group proto pravidelně oceňuje privátní bankéře z Rakouska, Maďarska, České republiky, Slovenska, Rumunska a Chorvatska cenou Private Banking Oscar Award. Ohlíží se za uplynulým rokem a hledá ty nejúspěšnější. Ocenění získá ten bankéř, jemuž se podaří dosáhnout nejlepších výsledků a nejvíce překoná své osobní plány a cíle v daném roce.

  Úvěry zajištěné cennými papíry

V rámci poskytování nejvyššího možného komfortu jsme pro klienty Erste Private Banking připravili možnost využití Lombardního úvěru k rychlému překlenutí krátkodobého nedostatku finanční likvidity. Lombardní úvěr je zajištěn cennými papíry. Jeho prostřednictvím získáte snadný přístup k financím, které můžete použít ke zcela libovolnému účelu. V případě zájmu o tento produkt, stačí kontaktovat privátního bankéře.

  Veškeré potřebné informace k investicím na jednom místě

Kdo hledá kompletní informace ze světa investic,  pro něj je určen komplexní investiční portál Investiční centrum (www.investicnicentrum.cz [nové okno]). Svým informačním a analytickým servisem komplexně pokrývá finanční trhy a všechny hlavní regiony – vyspělé i rozvíjející se ekonomiky. Umožňuje vysokou míru individualizace nastavení pro jednotlivce, osobní zóny s produktovým pohledem a reportingem, informační zázemí a poradenskou oblast, interaktivní grafy a mnoho dalších funkcionalit.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 20.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,090 - -0,08%
USD 21,773 - -0,26%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster