800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance
NAŠE MISE:
Diverzita jako nepostradatelná součást naší společnosti.

NAŠE OCENĚNÍ

Česká spořitelna získala ocenění Společnost přátelská rodině

Ocenění Společnost přátelská rodině [nové okno] získala Česká spořitelna 24. listopadu 2014 v rámci stejnojmenného projektu, který realizuje Síť mateřských center. Zaměřuje se na motivaci zaměstnavatelů k uplatňování rovných příležitostí a zavádění opatření pro slaďování rodinného a pracovního života jejich zaměstnanců.

Porota ocenila  komplexní a propracovaný přístup České spořitelny k otázkám diverzity a flexibilních forem práce, tedy program Diversitas [nové okno]. Program Diversitas je realizován v České spořitelně od roku 2008 a letos za něj Česká spořitelna získala již třetí uznání. 

logo Fotografie oceněných

 


Ocenili nás v rámci soutěže Firma roku: rovné příležitosti z hlediska věku

Česká spořitelna obsadila 2. místo v soutěži Firma roku: rovné příležitosti z hlediska věku [nové okno] pořádané Gender Studies.

V oblasti podpory rovných příležitostí pro zaměstnance a zaměstnankyně ve věku 50+ porota u České spořitelny ocenila konkrétně a prakticky zaměřený program „Moudrá sova“, jakož i vytvoření stejnojmenné virtuální komunity pro sdílení zkušeností mezi osobami této věkové kategorie. Banka se ale nevěnuje pouze otázce podpory zaměstnaných nad padesát, ale aktivně a dlouhodobě řeší firemní diverzitu jako takovou, a to v rámci programu Diversitas. Za dobrou praxi lze považovat i existenci propracovaného zaměstnaneckého etického kodexu.

Pro OZP pořádáme pravidelně různé stáže s možností následného uplatnění, našim zaměstnancům se zdravotním handicapem hradíme zdravotní pomůcky potřebné k výkonu práce a účastníme se pracovních veletrhů určených pro OZP. Pro OZP pořádáme pravidelně různé stáže s možností následného uplatnění, našim zaměstnancům se zdravotním handicapem hradíme zdravotní pomůcky potřebné k výkonu práce a účastníme se pracovních veletrhů určených pro OZP.

 


Získali jsme ocenění Firma vstřícná OZP 2014

V rámci soutěže TOP Odpovědná firma  [nové okno]se Česká spořitelna umístila na 2. až 3. místě v kategorii Firma vstřícná OZP 2014. Toto ocenění potvrzuje, že v této oblasti jdeme jako společnost správným směrem. Děkujeme za něj.

 Od roku 2008 máme ucelený program s názvem Diversitas, který v sobě obsahuje také konkrétní projekt Transition - Bez bariér věnující se podpoře osob se zdravotním postižením. Pro OZP pořádáme pravidelně různé stáže s možností následného uplatnění, našim zaměstnancům se zdravotním handicapem hradíme zdravotní pomůcky potřebné k výkonu práce a účastníme se pracovních veletrhů určených pro OZP. Více se můžete dozvědět také v tomto videu [nové okno]

Banka bez bariér

 

Top Odpovědná firma 2014

 

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster