800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance
NAŠE MISE:
Diverzita jako nepostradatelná součást naší společnosti.

AKTUALITY

 

Česká spořitelna zahajuje rozvojový program pro OZP a nabízí jedinečnou příležitost  pro "Pět statečných"!

8/2015

Využijte velké příležitosti ve velké bance a zapojte se do jedinečného pracovního programu České spořitelny!  V rámci dvou intenzivních měsíců budete tvrdě pracovat na tom, co je skutečně důležité: váš vlastní potenciál. Budete mít k dispozici kouče, zjistíte, v čem opravdu spočívají vaše silné stránky – a naučíte se, jak je naplno využít. Dozvíte se, jak se připravit na pohovor, jak napsat atraktivní životopis, vtáhneme vás do světa bankovnictví a finanční problematiky.

 


Česká spořitelna podporuje mezigenerační dialog

11/2014

Tým Diversitas společně s dalšími kolegy uspořádal 25. 11. setkání Fit for the future aneb budoucnost je nás všech. Vzhledem k tomu, že stárnutí populace má za následek změnu ve společnosti, je potřeba věnovat se také mezigeneračním rozdílům. Účastníci měli možnost seznámit se s charakteristikami jednotlivých generací, které byly prezentovány zástupci generací Baby boomers, X, Y a Z. Během networkingových her měli také možnost zkusit si na vlastní kůži, jak se jim s jednotlivými generacemi pracuje. Cílem setkání bylo ukázat, že mezigenerační dialog funguje a je prospěšný nejen v pracovním, ale i osobním životě.  „Dle mého názoru bylo setkání velmi zdařilé. Sám jsem se naučil, že se mám ještě mnoho učit, abych alespoň z části stíhal generacím Y a Z,“ říká zástupce generace Baby boomers Karel Vítkovský.
Na setkání Fit for the future aneb budoucnost je nás všech vystoupili za generaci baby boomers Karel Vítkovský, za generaci X Jitka Schmiedová, za generaci Y Patrik Diamant a za generaci Y Lenka Grauová. Pro účastníky setkání byly připraveny networkingové hry, které měly přispět k lepšímu pochopení rozdílných znaků jednotlivých generací.

 


Spořitelnou putuje výstava projektů Diversitas

9/2014

Od října putuje napříč Českou spořitelnou výstava, která reflektuje činnosti jednotlivých projektů programu Diversitas. Jak již všichni víme, tak cílem programu Diversitas je zajistit rovné příležitosti pro všechny zaměstnance a zaměstnankyně České spořitelny. Výstavu jste mohli během října a listopadu vidět v budovách centrály České spořitelny. Brzy zavítá výstava i do jednotlivých regionů.

Putovní výstava v budově Čské spořitelny na Antala Staška. Putovní výstava v budově Čské spořitelny na Antala Staška.

 


Se Spořitelnou společně ke zdraví

V rámci Zdravé ČS podporujeme inovativní nápady a dovednosti našich zaměstnanců a zaměstnankyň. Právě jedním z nich je i cvičení jógy, pilates a thai-chi, které je vedeno zkušenými lektory z řad zaměstnanců a zaměstnankyň ČS. Lekce probíhají jak v ranních, tak odpoledních hodinách. Zaměstnanci a zaměstnankyně ČS tak mají příležitost společně si zacvičit, odreagovat se a načerpat novou energii přímo v prostorách ČS, a to na Olbrachtově.

Cílem projektu Zdravá ČS je zvýšit povědomí o onemocněních souvisejících s nesprávným životním stylem a současně nabídnout podporu v dosahování větší vyváženosti profesního a soukromého života za pomoci pestrého programu zdravého životního stylu. Cílem projektu Zdravá ČS je zvýšit povědomí o onemocněních souvisejících s nesprávným životním stylem a současně nabídnout podporu v dosahování větší vyváženosti profesního a soukromého života za pomoci pestrého programu zdravého životního stylu. Cílem projektu Zdravá ČS je zvýšit povědomí o onemocněních souvisejících s nesprávným životním stylem a současně nabídnout podporu v dosahování větší vyváženosti profesního a soukromého života za pomoci pestrého programu zdravého životního stylu.

 


Spořitelna je fér a taky bez bariér

Tým Diversitas společně s týmem náboru zavítal 9. 10. 2014 na akademickou půdu. Na Vysoké škole ekonomické v rámci veletrhu Job Fair bez bariér jsme aktivně prezentovali příležitosti, které Česká spořitelna nabízí zaměstnancům se zdravotním postižením. Zaměřili jsme se především na seznámení účastníků veletrhu s možnostmi absolvovat týdenní stáže v ČS. Stáže budou probíhat během listopadu a prosince.

V rámci podpory zaměstnávání OZP se účastníme veletrhů (JobFair bez Bariér), konferencí, stáží. V rámci podpory zaměstnávání OZP se účastníme veletrhů (JobFair bez Bariér), konferencí, stáží.

Čáp opět v akci, tentokrát v Hradci

V rámci projektu Čáp jsme uspořádali další setkání rodičů na mateřské a rodičovské dovolené, které se konalo 2. 10. v Hradci Králové. I když většina zúčastněných maminek nemá za sebou ještě ani polovinu rodičovské dovolené, přišly se informovat o tom, jak postupovat při návratu do České spořitelny. Z řad manažerů a manažerek pozvání na setkání přijaly Jana Draštíková, regionální ředitelka osobního bankovnictví pro východní Čechy, HR generalistka Gabra Drgová a Markéta Matějková, manažerka Operations. Dámy s maminkami sdílely rady týkající se návratu do zaměstnání, možnosti přivýdělku ve formě brigád a seznámily maminky se změnami, které proběhly v rámci transformace České spořitelny. Součástí setkání byl i workshop na téma Time Management.

Čáp na podzim nelení a další setkání proběhnou 31. 10. a 17. 12. a 2. 12. v Ostravě. Dejte vědět svým kolegům a kolegyním na rodičovské a mateřské dovolené. Novinky mohou také sledovat na portále Čápa – www.csas.cz/cap [nové okno]


Čáp na Dýňobraní

Sezóna dýní je v plném proudu, a právě v tomto duchu, uspořádali na začátku měsíce kolegové a kolegyně z IT Dýňobraní. Akce byla určená pro všechny rodiče ČS a jejich ratolesti, proto projekt Čáp na Dýňobraní nemohl chybět. Pro děti byly připraveny nejrůznější disciplíny. U našeho maskota si tak si děti mohly vyzkoušet, kolik udělají žabích/čapích kroků. Pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené jsme měli přichystaný informační stánek, u kterého se mohli dotazovat na proces návratu zpět do zaměstnání a na pracovně-právní agendu.

Dýňobraní 2014 Děti měly možnost plnit různé disciplíny, jako kreslení a dlabání dýní aj.

 


Hostili jsme Globální diverzitní fórum

O nerovném zastoupení žen ve vedení a nerovných příležitostech ve firmách diskutovali účastníci mezinárodního setkání, které pořádala společnost Mercer (Skupina Erste je jejím členem). Za Českou spořitelnu vystoupila Jitka Schmiedová, za Erste pak Vera Strobach Budway. Konference se uskutečnila 25. 9. 2014 v Mramorovém sále budovy České spořitelny.


Ženy České spořitelny na společné večeři 

25. září uspořádal tým Diversitas v Sidharta café networkingovou večeři pro talentované ženy (mentees programu Satori 2014) a Ladies Leaders (úspěšné manažerky na pozici B-1) České spořitelny. Cílem večeře bylo propojit tyto dvě skupiny talentovaných žen a současně podpořit téma rovných příležitostí mužů a žen. Ladies Leaders nejen mentees inspirovaly svými zkušenostmi z byznysu, ale také společně diskutovali nad tématy vztahující se k prioritám naší banky. Atmosféra byla po celou večeři velmi nabíjející a motivující. Věříme, že v rámci činnosti Diversitas bude více prostoru pro akce podobného typu.

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 7.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 - -0,04%
USD 25,211 + 0,07%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster