800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

BUSINESS 24

Služba k obsluze Vašich účtů, úvěrů či vkladů přes internet

Obsluhujte Vaše platební karty z pohodlí kanceláře

Využíváte internetové bankovnictví BUSINESS 24 a platební karty České spořitelny? Vyzkoušejte si nyní, jak jednoduše a rychle můžete zadat změny na služební kartě, aniž byste museli osobně navštěvovat pobočku České spořitelny.
Seznamte se s novými funkčnostmi, které jsme pro Vás u karet v BUSINESS 24 připravili.


Změna limitu na platební kartě
Nestačí Vám nastavený limit na Vaší kartě? Zvýšit limity pro platby nebo výběry hotovosti na kartě zde můžete online. Požádat lze o trvalou změnu nebo si můžete limity změnit pouze na omezenou dobu a poté Vám limity vrátíme zpět na původní úroveň.
 

Změny ke kartám
Nastavení Vaší karty můžete uzpůsobit Vašim potřebám. Pokud Vám to současné nevyhovuje, požádat si zde můžete také o tyto změny ke kartě.
- opětovné zaslání PIN ke kartě
- změna adresy pro zaslání PIN a karty
- změna způsobu převzetí další karty
- aktivace 3D Secure pro bezpečné platby na internetu
 

Sjednání pojištění ke kartám
Ochraňte se na pracovní nebo soukromé cestě po celém světě sjednáním cestovního pojištění ke kartě. Sjednat si zde můžete také pojištění karty a osobních věcí, díky kterému nemusíte mít obavu z nepříjemných následků při ztrátě nebo odcizení Vaší karty.

Blokace a odblokování platební karty
Když ztratíte platební kartu nebo Vám ji někdo odcizí, můžete ji rychle a online zablokovat přímo v internetovém bankovnictví. Blokace karty je zdarma. V případě, že kartu najdete a budete ji chtít dále používat, jednoduše ji zde můžete zpátky odblokovat.
 

Vydání náhradní karty
Pro případy, kdy jste zadali blokaci na Vaši kartu ať z důvodu ztráty nebo odcizení nemusíte navštěvovat pobočku, abyste zde požádali o vydání nové karty. Podat žádost o novou kartu můžete také přímo prostřednictvím internetu. Kartu Vám vydáme se stejnými parametry a se stejným PIN, jako bylo nastaveno na původní kartě.
 

Zobrazení hesla ke kartě
Nepamatujete si heslo, které jste od nás obdrželi nebo jste si zvolili při vydání Vaší karty? Nově Vám ho umožníme zobrazit v internetovém bankovnictví. Pokud Vám heslo nevyhovuje, můžete si ho jednoduše změnit, změna bude platná ihned.

 

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster