MOJE OBJEDNÁVKA

Košík je prázdný

Základní informace

BLUE je služba určená lidem, pro které je důležitá kvalita jejich života, mají svou vizi a chtějí ji realizovat. My jsme tu proto, abychom Vám pomohli.
BLUE přináší nový standard osobního bankovnictví. Je zcela unikátní ve své komplexnosti a schopnosti efektivně vyřešit veškeré finanční potřeby klienta. S BLUE získáte kvalitní a flexibilní bankovnictví, kde se produkty a služby pravidelně obměňují podle Vašich aktuálních potřeb, kde dostanete profesionální rady, jak řešit své finance, a kde se dozvíte zajímavosti ze světa financí. Budeme při Vás stát v době, kdy se všem daří, a pomáhat Vám v dobách, kdy se nedaří. Budeme při Vás stát ve všech fázích Vašeho života.
www.BLUE.cz [nové okno]

Hlavní výhody

 • Osobní bankéř
  Váš člověk v bance, partner, na kterého se můžete vždy spolehnout a důvěřovat mu.
 • Finanční plán
  Na míru připravený Finanční plán, s nímž získáte jasný přehled o svých financích. Pomůže Vám k finanční nezávislosti a díky němu se materiálně zabezpečíte pro každou životní situaci.
 • eBanking
  Elektronické bankovnictví, mobilní banka, Busy banking a kontaktní centrum jsou služby, díky nimž máte své finance pod kontrolou sedm dní v týdnu po celý rok.
 • Zvýhodněné produkty
  Nabízíme celou řadu zvýhodněných produktů připravených výhradně pro klienty služby BLUE.

TIP pro Vás

Hodnota služby BLUE je 400 Kč za měsíc. Pokud Vám bude na Osobní konto chodit měsíčně minimálně 30 000 Kč. Nebo pokud u nás budete využívat Osobní konto a zároveň bude součet Vašich vkladů a úvěrů činit více než 500 000 Kč, bude cena celé služby činit 120 Kč měsíčně. Službu BLUE můžete mít i zdarma, záleží jen na Vás, jak moc ji budete využívat.