800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Naším cílem je být bankou pro všechny. Proto se snažíme vycházet vstříc také lidem s handicapem. Spolupracujeme při tom s profesionály – odborníky na danou tematiku. Za tuto snahu jsme získali ocenění Banka roku - Banka bez bariér 2014.

S Pražskou organizací vozíčkářů (POV) mapujeme bezbariérovost našich poboček a bankomatů a tyto bariéry soustavně odstraňujeme. Výsledky mapování jsou veřejně k dispozici na stránkách www.presbariery.cz [nové okno].

S Českým červeným křížem vzděláváme v rámci projektu Přátelská místa [nové okno] naše zaměstnance ve správném přístupu k lidem s různým druhem handicapu. Na základě toho certifikujeme naše pobočky nálepkou a certifikátem Přátelské místo.

V současné době máme již 36 takto označených poboček.

Od dubna tohoto roku disponuje také 26 našich poboček službou e-Scribe pro neslyšící klienty.  Skrze telefonní službu je možno zprostředkovat přepis rozhovoru s poradcem na obrazovku tabletu.

S Kontem BARIÉRY pořádáme Kurzy bankovnictví pro handicapované a se Sjednocenou organizací slabozrakých a nevidomých (SONS) organizujeme pro lidi se zrakovým handicapem školení, jak správně používat bankomaty se zvukovým výstupem. Klientům SONS a APPN (Agentura pro neslyšící) nabízíme také stáže na našich pracovištích.

 

   
 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 21.4.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,980 + 0,60%
USD 25,063 + 0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster