800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře dávám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále „Zákon“) Cestovní kanceláři FISCHER, a.s., IČ: 26141647, se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 a České spořitelně, a.s., IČ: 45244782, se sídlem Olbrachtova 1929/62, Praha 4, jakožto správcům, souhlas ke shromažďování, uchovávání a zpracování mých osobních údajů v rozsahu tohoto formuláře, tj. jména, příjmení, telefonního čísla, adresy a emailu, a to pro účely poskytování služeb a produktů správců, pro marketingové a obchodní účely správců a pro zasílání nabídek služeb a produktů správců, a to jak poštou, tak i emailem formou obchodních sdělení. Tento souhlas uděluji správcům na dobu 6 měsíců. Dále potvrzuji, že jsem byl/a informován/a o všech právech vyplývajících ze Zákona, zejména jsem si vědom/a svých práv podle §12 a 21 Zákona, tj., že poskytnutí údajů je dobrovolné, svůj souhlas mohu bezplatně kdykoliv na adrese Cestovní kanceláře FISCHER, a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4 a České spořitelny, a.s., Olbrachtova 1929/62, Praha 4 odvolat, mám právo přístupu k osobním, právo na opravu těchto údajů a blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv se můžu kdykoliv obrátit na správce nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi formuláře jsem byl/a seznámen/a, a prohlašuji, že všechny mnou uvedené údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Kontakt: info@fischer.cz / telefon: 800 12 10 10

Důležité informace - Pravidla

Akce byla připravena Cestovní kanceláří FISCHER, a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 (dále jen CK Fischer) ve spolupráci s Českou spořitelnou, a.s., se sídlem Olbrachtova 1929/62, Praha 4 (dále jen ČS). Je určena pouze pro klienty společnosti CK Fischer (dále jen klient), kteří zakoupili zájezd z katalogu Exotika v období od 18.8 2014 (včetně) do 30. 9. 2014 (včetně), tj. uzavřeli smlouvu o zájezdu, a ve stejném období složili zálohu za zakoupený zájezd.

Klient získává pro sebe a osoby, které s ním cestují, přednostní průchod bezpečnostní kontrolou a volný vstup do letištního salónku na letišti Václava Havla Praha, a to z odletového terminálu dle cílové destinace zájezdu klienta. Čerpání služeb letištního salonku MasterCard Lounge a letištního salonku Erste Premier lounge je možné jenom v průběhu otevíracích dob těchto salonků.

V případě odletu z Terminálu 1 obdrží klient pro sebe a osoby, které s ním cestují, volný vstup do letištního salónku MasterCard Lounge. Umístění: neveřejná část Terminálu 1, za pasovou kontrolou. Otevírací doba: pondělí až neděle 5,30-23h.

V případě odletu z Terminálu 2 obdrží klient pro sebe a osoby, které s ním cestují, volný vstup do letištního salónku Erste Premier lounge. Umístění: cca 100 m od pasové kontroly v prvním patře. Otevírací doba: pondělí až neděle 5-22h.

Volný vstup bude poskytnut na základě předložení voucheru do daného letištního salónku obsluze letiště společně s palubní letenkou.

Podmínkou k získání voucherů je vyplnění formuláře na těchto internetových stránkách a jeho odeslání. CK Fischer pak na základě vyplněných údajů provede kontrolu správnosti vyplněných údajů dle údajů vyplněných ve smlouvě k zájezdu. V případě, že jsou údaje shodné, na uvedenou adresu klienta ve formuláři na těchto internetových stránkách odešle klientovi vouchery, které mu zaručují volný vstup do daného letištního salónku. Počet voucherů bude odpovídat počtu osob, které s klientem cestují, a to dle uzavřené smlouvy s CK Fischer. Děti do věku 3 let mají automaticky vstup do letištního salónku MasterCard lounge zdarma v doprovodu držitele voucheru. Děti do 12 let mají automaticky vstup do letištního salónku Erste Premier zdarma v doprovodu držitele voucheru.

Odesláním voucheru klient dává souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Česká spořitelna, a.s., a to dle znění uvedeného v Souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vouchery jsou nepřenosné. Nabídka platí do vyprodání kapacit a může být ukončena dříve.

V případě dotazů k pravidlům výše je možné kontaktovat CK Fischer na telefonním čísle 800 12 10 10 nebo emailem na info@fischer.cz

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster