800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Naším cílem je být bankou pro všechny. Proto se snažíme vycházet vstříc i lidem s handicapem. Spolupracujeme při tom s profesionály – odborníky na danou tématiku.

S Pražskou organizací vozíčkářů (POV) mapujeme bezbariérovost našich poboček a bankomatů a tyto bariéry soustavně odstraňujeme. Výsledky mapování jsou veřejně k dispozici na stránkách www.presbariery.cz [nové okno].

S Českým červeným křížem vzděláváme v rámci projektu Přátelská místa (www.pratelskamista.cz [nové okno]) naše zaměstnance ve správném přístupu k lidem s různým druhem handicapu. Na základě toho certifikujeme naše pobočky nálepkou a certifikátem Přátelské místo.

V současné době máme již 27 takto označených poboček.

Od dubna tohoto roku disponuje také 26 našich poboček službou e-Scribe pro neslyšící klienty.  Skrze telefonní službu je možno zprostředkovat přepis rozhovoru s poradcem na obrazovku tabletu.

S Kontem BARIÉRY pořádáme Kurzy bankovnictví pro handicapované a se Sjednocenou organizací slabozrakých a nevidomých (SONS) organizujeme pro lidi se zrakovým handicapem školení, jak správně používat bankomaty se zvukovým výstupem. Klientům SONS a APPN (Agentura pro neslyšící) nabízíme také stáže na našich pracovištích.

     

 


 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster