800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance
O registraci do iBODU

Je iBOD zdarma?

Samozřejmě že ano. Registrace i využívání programu iBOD je zcela zdarma.

Jak mám provést registraci a aktivaci?

  • 1
    Své iBOD konto si založte online, na infolince 800 606 800 nebo v kterékoliv pobočce České spořitelny. Zároveň můžete aktivovat sběr ibodů od České spořitelny.
  • 2
    K aktivaci budete potřebovat aktivační iBOD kód. Ten zjistíte v každém bankomatu České spořitelny, v internetovém bankovnictví SERVIS 24 nebo na výpisu z účtu. Sdělí Vám jej také v každé pobočce České spořitelny nebo na informační lince 800 207 207.
  • 3
    Pokud již své iBOD konto máte, stačí po přihlášení v přehledu partnerů kliknout u partnera „Česká spořitelna“ na tlačítko „Aktivovat“ a zadat aktivační údaje. Nebo můžete navštívit jakoukoliv pobočku České spořitelny.
iBod

Kdy a jak dostanu iBOD kartu?

Kartu dostanete do 14 dnů poštou na adresu uvedenou při registraci. Karta přijde jak v klasické podobě, tak i ve formátu praktické klíčenky. Karta má ryze identifikační funkci, neslouží k placení a nevydává ji Česká spořitelna. Někteří klienti od nás kartu dostali poštou ještě před registrací v rámci pozvání do iBODU. V tomto případě je nutné kartu registrovat.

O ibodech

Jaká je platnost ibodů?

Platnost každého ibodu je 24 měsíců od data připsání na Vaše iBOD konto.

Kdy jsou připisovány ibody od České spořitelny?

Připisování ibodů probíhá vždy jednou měsíčně, konkrétně do 10 dnů po konci měsíce.

Kde zjistím stav ibodů?

Aktuální stav ibodů zjistíte ve svém profilu po přihlášení na www.ibod.cz [nové okno] nebo na infolince 800 606 800. Můžete si ověřit nejen aktuální stav, ale také přehled získaných ibodů jak od České spořitelny, tak od dalších partnerů. Zjistíte tam také informace o čerpaných ibodech. Na svou e-mailovou adresu uvedenou při registraci budete také jednou měsíčně dostávat elektronický výpis z iBOD konta.

Co mohu s ibody dělat?

Vyberte si zaslouženou odměnu z rozsáhlého katalogu [nové okno]. Čeká na Vás atraktivní nabídka více než 500 odměn z oblasti elektroniky, sportovního vybavení, hraček, kuchyňských potřeb, kosmetiky a dalších. Své ibody si můžete vyměnit také za slevové poukázky nebo je darovat na charitu. Nově si můžete zlevnit bankovní účet nebo ho získat úplně zdarma!

Jak si mohu objednat odměnu?

Objednat odměnu můžete buď na www.ibod.cz [nové okno], nebo na infolince 800 606 800. Pokud si zvolíte odměnu s finančním doplatkem, je možné objednávku provést pouze na internetových stránkách. Při objednávce si zvolíte jméno a adresu, na kterou bude odměna odeslána. Na objednávku jsou vždy použity nejstarší ibody.

ZAREGISTRUJTE SE DO IBODU A BODUJTE KAŽDÝ DEN  [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster