800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Spořitelní bulletin - vše podstatné na jednom místě!  Září 2013

Vítáme vás na stránkách elektronického měsíčníku pro zaměstnance Finanční skupiny České spořitelny.

Chcete se v krátkosti dozvědět, co se ve Spořce stalo za poslední měsíc? Přečtěte si nejdůležitější zprávy z mobilu.

 

V krátkosti:

Spořitelna žije rodinou

Rozšiřujeme produktovou nabídku o Multiměnový kontokorent

Sdělte nám, co si myslíte! Zúčastněte se průzkumu motivovanosti zaměstnanců

Erste Energy Services přichází s nabídkou pro retailové klienty

Zaregistrujte se na druhý hromadný den pro charitu

 

Spořitelna žije rodinou

Rodina nás baví - to je nové motto kampaně k rodinné nabídce, která běží od 19. srpna do 30. září. Tentokrát klientům nabízíme nejen zvýhodněné produkty pro celou rodinu, ale i něco navíc - rodinnou zábavu a soutěž o splněný rodinný sen. Smyslem nového marketingového konceptu je podpořit rodiny v tom, aby spolu kvalitně trávily více času. Ve velké kreativní soutěži si rodiny namalují svůj sen a mohou být mezi těmi, kterým ho Česká spořitelna pomůže splnit. Obdobnousoutěž jsme připravili také pro naše zaměstnance, kteří mohou za svůj příspěvek vyhrát zážitek s rodinou. Na září pak připravujeme ještě další překvapení spojená s kampaní a rodinnou zábavou. Máte se na co těšit!

Rozšiřujeme produktovou nabídku o Multiměnový kontokorent

Nabídku produktů a služeb korporátního bankovnictví rozšiřujeme o nový úvěrový produkt provozního financování Multiměnový kontokorent. Klient bude mít možnost flexibilně čerpat finanční prostředky v různých měnách v rámci jednoho limitu kontokorentních úvěrů, bez nutnosti přenastavování limitů. Tato nová funkcionalita klientům ušetří čas a sníží jejich administrativní zátěž. Díky novému produktu se odlišíme od konkurenčních tuzemských bank, které podobnou možnost nenabízejí. Multiměnový kontokorent představíme poprvé letos v říjnu na Mezinárodním strojírenském veletrhu v rámci sady finančních řešení Erste Corporate Banking pro strojírenské společnosti.

Sdělte nám, co si myslíte! Zúčastněte se průzkumu motivovanosti zaměstnanců

Od 9. září mají všichni zaměstnanci Erste Group možnost zúčastnit seceloskupinového průzkumu na téma „motivovanost zaměstnanců“. Dotazník se skládá ze tří částí. První dvě, „Obecné otázky“ a „Otázky o Erste Group“, jsou společné pro všechny země. Třetí část bude zaměřena konkrétně na otázky týkající se FSČS.

Opravdu nás zajímají vaše upřímné názory - anonymitě průzkumu přikládáme mimořádnou důležitost a společně s dodavatelem posilujeme opatření k jejímu zabezpečení. Bezprostředně před zahájením průzkumu bude každému zaměstnanci zaslán externím dodavatelem kód a heslo (z e-mailové adresyerste2013.survey@kenexa.com), které dodavatel náhodně vygeneruje.

Tento průzkum jsme poprvé uskutečnili v roce 2011 a letos si chceme ověřit, jak si vedeme dnes a jaká další opatření máme udělat ke zlepšení. Využijte této příležitosti a sdělte nám, co si myslíte.

Erste Energy Services přichází s nabídkou pro retailové klienty

Společnost Erste Energy Services, která je součástí FSČS od loňského roku, primárně vykupuje elektřinu z obnovitelných zdrojů a prodává ji dále korporátním klientům. Nyní přichází se zajímavou nabídkou také pro menší a retailové subjekty. Vlastníkům střešních FVE a FVE umístěných na polích, bioplynových stanic a větrných elektráren nabízí nové služby. Od samofakturace elektřiny, podpory při komunikaci s OTE v oblasti registrace a výkaznictví zelených bonusů, sledování příslušné legislativy až po včasné informování o důležitých změnách v povinnostech výrobců elektřiny. Samozřejmostí je také poradenství o investiční strategii na trhu energii. Podrobnosti o Erste Energy Services se dočtete v zářijovém vydání Trendů.

Druhý hromadný den pro charitu je 27. září

Pomáhat můžete ve všech regionech. V nabídce najdete například pražský Domov Palata pro zrakově postižené, v pardubickém kraji zařízení pro seniory Červánky, Dům sv. Cyrila a Metoděje pro zrakově postižené v Opavě nebo ostravskou ZOO. Stačí se do 20. září zaregistrovat na www.zapojimse.cz (jméno: cs, heslo: pomahame) a vybrat si ze 40 zajímavých dobročinných akcí. Pokud chcete pomáhat v kterýkoli jiný pracovní den, na webu si můžete vybrat z celoroční nabídky aktivit. Připravíme pro vás také Akci na míru - viz nabídka v hlavním panelu výše uvedeného webového portálu.

Od začátku roku se Dne pro charitu zúčastnilo už 1 015 dobrovolníků. „Tuto akci doporučuji všem - člověk získá nadhled a najednou má možnost vidět své pracovní, mikroproblémy,“ komentuje své dojmy jedna z účastnic dobrovolnického dne.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 17.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,060 - -0,42%
USD 22,261 - -0,35%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster