800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Chcete založit firmu rychle, jednoduše, úsporně a s garancí právního servisu? Využijte službu partnerského portálu www.ZalozFirmu.cz [nové okno], který umožňuje založit novou firmu zdarma online přes internet a na českém trhu bezkonkurenčně nejrychleji. Ušetřete 60 - 80 % běžných výdajů na založení firmy a začněte podnikat rychle a bez starostí.

Postup při založení nové firmy

 1. Vyplnění online formuláře
  Uživatel zadá prostřednictvím registračního průvodce na stránkách ZalozFirmu.cz [nové okno] údaje k zakládané firmě.
 2. Vytvoření dokumentů k zakládané firmě
  Po zadání údajů o zakládané firmě vygeneruje systém ZalozFirmu.cz [nové okno] okamžitě automaticky veškeré dokumenty nezbytné k dokončení registrace a tyto zašle na zadanou emailovou adresu uživatele.
 3. Podpis dokumentů uživatelem
  Uživatel zabezpečí podpis zaslaných dokumentů, jejich zpětné odeslání pobočce ZalozFirmu.cz [nové okno] a úhradu zákonných poplatků spojených s registrací. Případné specifické nebo dodatečné požadavky je možné vyřídit kontaktováním linky podpory ZalozFirmu.cz [nové okno].
 4. Dokončení registrace
  ZalozFirmu.cz [nové okno] zabezpečí veškeré zbývající doklady nezbytné k založení firmy, obstarání živnostenských oprávnění, komunikaci s úřady, zastupování v řízeních týkajících se nové firmy a dokončení registrace firmy v obchodním a živnostenském rejstříku.
 5. Převzetí registrované firmy
  Po dokončení registrace obdrží uživatel kompletní složku s výpisem z obchodního nebo živnostenského rejstříku a ostatní související korporátní dokumentaci nezbytnou k dalšímu provozu firmy.
  www.ZalozFirmu.cz [nové okno]

Další užitečné informace pro Začínající podnikání - Podnikatelský plán krok za krokem [nové okno], Podnikatelský plán - ideálně vyplněný vzor [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster