800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

FLEXI životní pojištění

Pojištění, které poskytuje jistotu a vydělává zároveň.

Víme, že potřeby své rodiny znáte nejlépe vy sami stejně jako rizika, která vás ohrožují. Jsme připraveni vám pomoci s nastavením vašeho životního pojištění tak, aby co nejlépe odpovídal vašim požadavkům a potřebám FLEXI je skutečně flexibilním životním pojištěním pro celou rodinu. Pomocí jedné smlouvy můžete pojistit najednou až 2 dospělé a 5 dětí.

Partner rodiny, na kterého se můžete spolehnout

Abyste zmírnili následky bolestných a složitých situací, můžete se pojistit pro případy úmrtí, úrazu, vážných onemocnění nebo léčení. Pojištění si můžete sestavit na míru.

Pomůžeme vám také během výpadku vašich příjmů z důvodu úrazu či nemoci a postaráme se o splácení úvěrů, abyste mohli v klidu překonat všechny obtíže.

Zhodnotíte své peníze

Díky pojištění můžete také investovat a získat další peníze. Po skončení pojištění vám vyplatíme naspořenou část včetně zhodnocení vaší smlouvy v aktuální výši. Část platby pojistného můžete vložit do garantovaného fondu a můžete se tak spolehnout, že zůstane zachována nominální hodnota pojistného, které bylo alokováno do tohoto fondu, nebo si můžete vybrat některý z nabídky investičních fondů. Ročně jsou navíc připisovány podíly na výnosech. 

Další výhody pro váš pojištěný život

  • pojištěná rizika můžete libovolně kombinovat a měnit podle aktuální situace
  • můžete využít daňové odpočty

TIP pro vás:

Pojištění vás finančně nezatíží. Výši pojistného lze v případě potřeby upravit. Můžete si také sjednat výhodný příspěvek na pojištění od svého zaměstnavatele.


V případě pojistné události je třeba vyplnit formulář na pobočce České spořitelny.


Příběh klienta

Bohužel, život nemá jen světlé stránky. Třicetiletý pan Pavel byl nadšený sportovec a téměř denně po práci vyjížděl na horském kole. Při pádu z kola v lese si způsobil zranění kolene a i po dlouhém léčení je jasné, že hybnost kolene zůstane omezená. Díky FLEXI a pojištění trvalých následků úrazu pokryl výpadek příjmu po dobu léčení a nadstandardní léčbu. Jednorázově obdržel 105 000 Kč (při měsíčním pojistném 300 Kč).

Věnujte sobě i své rodině životní pojištění FLEXI

Zavolejte na 956 777 222, navštivte naši pobočku nebo pošlete žádost a my se vám ozveme.

TIP pro vás:

Nečekejte, až na vás na pobočce přijde řada. Na vybrané pobočky je možné se objednat přes internet na konkrétní hodinu.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster