800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

FLEXI životní pojištění

Pojištění, které poskytuje jistotu a vydělává zároveň.

Víme, že potřeby své rodiny znáte nejlépe vy sami stejně jako rizika, která vás ohrožují. Jsme připraveni vám pomoci s nastavením vašeho životního pojištění tak, aby co nejlépe odpovídal vašim požadavkům a potřebám FLEXI je skutečně flexibilním životním pojištěním pro celou rodinu. Pomocí jedné smlouvy můžete pojistit najednou až 2 dospělé a 5 dětí.

Partner rodiny, na kterého se můžete spolehnout

Abyste zmírnili následky bolestných a složitých situací, můžete se pojistit pro případy úmrtí, úrazu, vážných onemocnění nebo léčení. Pojištění si můžete sestavit na míru.

Pomůžeme vám také během výpadku vašich příjmů z důvodu úrazu či nemoci a postaráme se o splácení úvěrů, abyste mohli v klidu překonat všechny obtíže.

Zhodnotíte své peníze

Díky pojištění můžete také investovat a získat další peníze. Po skončení pojištění vám vyplatíme naspořenou část včetně zhodnocení vaší smlouvy v aktuální výši. Část platby pojistného můžete vložit do garantovaného fondu a můžete se tak spolehnout, že zůstane zachována nominální hodnota pojistného, které bylo alokováno do tohoto fondu, nebo si můžete vybrat některý z nabídky investičních fondů. Ročně jsou navíc připisovány podíly na výnosech. 

Další výhody pro váš pojištěný život

  • pojištěná rizika můžete libovolně kombinovat a měnit podle aktuální situace
  • můžete využít daňové odpočty

TIP pro vás:

Pojištění vás finančně nezatíží. Výši pojistného lze v případě potřeby upravit. Můžete si také sjednat výhodný příspěvek na pojištění od svého zaměstnavatele.

V případě pojistné události je třeba vyplnit formulář na pobočce České spořitelny.

Příběh klienta

Milan po narození prvního dítěte uzavřel FLEXI životní pojištění. Mimo dětské pojištění sjednal i pojištění pro sebe, živitele rodiny.

Snažil se svou rodinu dobře zajistit, a proto hodně pracoval. Často se cítil unavený a začal ztrácet na váze. Myslel, že je to jeho nepravidelnou stravou a stresem. Když se jeho stav zhoršil, šel k lékaři, který ho ihned poslal na spoustu vyšetření. Po nich mu diagnostikovali rakovinu tlustého střeva.

Pro celou rodinu to byl obrovský šok. Vyrovnat se museli s vážnou nemocí i se ztrátou Milanova příjmu. S tím jim pomohlo FLEXI. Díky plnění z pojištění hospitalizace (500 Kč/den) a pracovní neschopnosti (500 Kč/den) mohli dále hradit své měsíční závazky. Hned po stanovení diagnózy jsme mu vyplatili 500 000 Kč z pojištění vážných nemocí. Zaplatil si lepší zdravotní péči a také získal rezervu pro dlouhodobý výpadek příjmu své rodiny v průběhu léčby. Milan svůj boj s nemocí vyhrál. Nyní už tolik nepracuje a čas věnuje své rodině.

Milan měl FLEXI za 870 Kč/měsíc.

Věnujte sobě i své rodině životní pojištění FLEXI

Zavolejte na 956 777 222, navštivte naši pobočku nebo pošlete žádost a my se vám ozveme.

TIP pro vás:

Nečekejte, až na vás na pobočce přijde řada. Na vybrané pobočky je možné se objednat přes internet na konkrétní hodinu.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster