800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

FLEXI životní pojištění

Pojištění, které poskytuje jistotu.

Víme, že potřeby své rodiny znáte nejlépe vy sami stejně jako rizika, která vás ohrožují. Jsme připraveni vám pomoci s nastavením vašeho životního pojištění tak, aby co nejlépe odpovídalo vašim požadavkům a potřebám. FLEXI je skutečně flexibilním životním pojištěním pro celou rodinu. Pomocí jedné smlouvy můžete pojistit najednou až 2 dospělé a 5 dětí.

Partner rodiny, na kterého se můžete spolehnout

Abyste zmírnili následky bolestných a složitých situací, můžete se pojistit pro případy úmrtí, úrazu, vážných onemocnění nebo léčení. Pojištění si můžete sestavit na míru.

Pomůžeme vám také během výpadku vašich příjmů z důvodu úrazu či nemoci a postaráme se o splácení úvěrů, abyste mohli v klidu překonat všechny obtíže.

Zhodnotíte své peníze

Díky pojištění můžete také investovat a získat další peníze. Část platby pojistného můžete vložit do garantovaného fondu a můžete se tak spolehnout, že zůstane zachována nominální hodnota pojistného, které bylo alokováno do tohoto fondu, nebo si můžete vybrat některý z nabídky investičních fondů. Ročně jsou navíc připisovány podíly na výnosech. 

Další výhody pro váš pojištěný život

  • pojištěná rizika můžete libovolně kombinovat a měnit podle aktuální situace
  • můžete využít daňové odpočty

TIP pro vás:

Pojištění vás finančně nezatíží. Výši pojistného lze v případě potřeby upravit. Můžete si také sjednat výhodný příspěvek na pojištění od svého zaměstnavatele.

V případě pojistné události je třeba vyplnit formulář na pobočce České spořitelny.

Příběh klienta

Milan po narození prvního dítěte uzavřel FLEXI životní pojištění. Mimo dětské pojištění sjednal i pojištění pro sebe, živitele rodiny.

Snažil se svou rodinu dobře zajistit, a proto hodně pracoval. Často se cítil unavený a začal ztrácet na váze. Myslel, že je to jeho nepravidelnou stravou a stresem. Když se jeho stav zhoršil, šel k lékaři, který ho ihned poslal na spoustu vyšetření. Po nich mu diagnostikovali rakovinu tlustého střeva.

Pro celou rodinu to byl obrovský šok. Vyrovnat se museli s vážnou nemocí i se ztrátou Milanova příjmu. S tím jim pomohlo FLEXI. Díky plnění z pojištění hospitalizace (500 Kč/den) a pracovní neschopnosti (500 Kč/den) mohli dále hradit své měsíční závazky. Hned po stanovení diagnózy jsme mu vyplatili 500 000 Kč z pojištění vážných nemocí. Zaplatil si lepší zdravotní péči a také získal rezervu pro dlouhodobý výpadek příjmu své rodiny v průběhu léčby. Milan svůj boj s nemocí vyhrál. Nyní už tolik nepracuje a čas věnuje své rodině.

Milan měl FLEXI za 870 Kč/měsíc.

Věnujte sobě i své rodině životní pojištění FLEXI

Zavolejte na 956 777 222, navštivte naši pobočku nebo pošlete žádost a my se vám ozveme.

TIP pro vás:

Nečekejte, až na vás na pobočce přijde řada. Na vybrané pobočky je možné se objednat přes internet na konkrétní hodinu.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster