800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Půjčka

Nejjednodušší cesta k penězům

Půjčka ČS - trenér

Bez zbytečných průtahů

Půjčku vyřídíte pohodlně na pobočce. Pokud poskytnutí půjčky nebude nic bránit, ihned společně podepíšeme krátkou smlouvu a za pár minut můžete mít 20 tisíc - 700 tisíc Kč. Individuálně můžete dostat půjčku až 2 500 000 Kč bez zajištění.

Na cokoli

Peníze můžete využít na co se Vám zlíbí. Nezáleží na tom, jestli chcete pořídit nové vybavení do domácnosti, nebo si jen udělat radost. Prostředky budete mít snadno a rychle s úrokovou sazbou již od 6,9 % ročně.

Až o 15 splátek méně

Věděli jste, že i půjčka vám muže prominout splátky, které pravidelně hradíte? Naše půjčky to umí, a tak vám za řádné splácení promineme až 15 měsíčních splátek. Díky tomu si zkrátíte délku splácení a celkově tak ušetříte.

Zůstaňte v klidu

Nemějte z půjčky strach. U nás můžete zdarma snížit či zvýšit měsíční splátky až o 50%, změnit datum splátky nebo až 2x ročně odložit řádnou měsíční splátku. Do 60 dnů od podpisu navíc můžete od smlouvy bezplatně odstoupit. Nebo se můžete pojistit proti neschopnosti splácet.

Tato půjčka nabízí našim klientům:

  • 20 000 až 700 000 Kč (individuálně až 2 500 000 Kč)
  • splatnost až 10 let
  • bez zajištění a bez prokazování účelu
  • určení výše splátek, délky splácení a data měsíční splátky
  • bez potvrzení o příjmu
  • bez poplatku za správu úvěru

Získejte peníze rychle

Stávající klienti mohou získat půjčku také přes SERVIS 24 nebo kterýkoliv bankomat České spořitelny. Pokud máte osobní účet v České spořitelně, stačí přinést pouze občanský průkaz. Jestli používáte účet v jiné bance, požádáme Vás o potvrzení příjmů od zaměstnavatele, nebo daňové přiznání.

Využijte naši letní nabídku půjček

TIP pro vás:

Kdykoliv nám můžete zdarma zavolat na 800 888 237.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster