800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

13.09.2009

Oprava nepravdivé informace v médiích – reklamace letenek Sky Europe

Vážení klienti,

Rádi bychom uvedli na pravou míru informace zveřejněné na server iDnes a v České televizi 12. září 2009, kdy novináři uvedli, že bychom peníze vyplacené klientům v reklamaci letenek SkyEurope mohli strhnout zpět v případě, že by nám subjekty, u kterých letenku zakoupili, peníze nechtěli proplatit. Tato informace není pravdivá.

Důvodů, proč už v současné chvíli peníze vyplácíme:

  • vycházíme vám klientům vstříc, protože rozumíme tomu, že jste se dostali do nepříjemné situace - tedy vyplácíme jim peníze v případě, že předložíte potřebné dokumenty a podepíšete reklamaci
  • vycházíme také z naší dobré zkušenosti s charge backem a podobnou situací, kdy i po právní stránce víme, že klient / my jsme v právu a peníze budou proplaceny

Tedy peníze vám sice v prvním kroků vyplácíme my, nicméně peníze získáme od subjektů, u kterých jste letenku kartou zakoupili. To znamená například od dané cestovní kanceláře nebo od acquirerské banky společnosti SkyEurope.

Média píší o tom, že některý ze subjektů, u kterých jste letenku zakoupili, v současné chvíli nechce peníze vyplácet. A tudíž že by banky, tedy i my, nemusely klientům vyplacené peníze získat zpět. Tuto informaci ovšem nemůžeme potvrdit. Právo je na naší straně. Informace, že bychom vám peníze strhli zpět, pokud bychom peníze nedostali zpět, není pravdivá. Pokud by taková situace nastala, budeme situaci řešit s daným subjektem a v žádném případě peníze nestrhneme klientům.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 - -0,04%
USD 22,225 - -0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster