800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

26.10.2006

Česká spořitelna je čtyřnásobným vítězem v soutěži Banka roku 2006

V soutěži MasterCard Banka roku vyhrála Česká spořitelna celkem ve čtyřech klíčových kategoriích

Česká spořitelna získala v pátém ročníku soutěže MasterCard Banka roku 2006 jako první banka v historii této soutěže ocenění Banka roku i Nejdůvěryhodnější banka roku. Titul Bankéř roku obhájil opět generální ředitel České spořitelny Jack Stack a produkt ČS hypotéka získal první místo v kategorii Hypotéka roku. Česká spořitelna tak získala první místo celkem ve čtyřech kategoriích, z nichž tři obhájila.

„Fakt, že Česká spořitelna obsadila první místo ve všech klíčových kategoriích považujeme za obrovský úspěch a motivaci pro pokračování v naší práci. Velice si vážíme důvěry, kterou nám opětovně projevili naši klienti a zvolili nás Nejdůvěryhodnější bankou roku. Obhájit toto pro nás tak důležité ocenění již potřetí považujeme za jeden z našich největších úspěchů. Je to důkaz vysoké úrovně poskytovaných služeb České spořitelny, která se odráží v našem strategickém programu - Banka první volby,“ uvedl Martin Škopek, člen představenstva a náměstek generálního ředitele České spořitelny. „Náš velký dík patří také odborné porotě a samozřejmě všem zaměstnancům celé Finanční skupiny České spořitelny, kteří každodenně s vysokým pracovním nasazením vytvářejí image České spořitelny,“ dodal Škopek.

V srpnu letošního roku byla Česká spořitelna např. oceněna veřejností jako Nejslušnější banka roku 2006 v anketě vyhlášené portálem Bankovnipoplatky.com ve spolupráci s deníkem Metro a finančním serverem Měšec.cz. První místo získala také v tradiční každoroční anketě Best of Prague 2006, v kategorii Best Banking and Financial Services (Nejlepší bankovní a finanční služby) v Praze.

Pro případné dotazy nebo další informace se prosím obracejte na Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Klára Gajdušková
tisková mluvčí Finanční skupiny České spořitelny
mail: kgajduskova@csas.cz
tel.: 261074460

Simona Můčková
tiskové oddělení Finanční skupiny České spořitelny
mail: smuckova@csas.cz
tel.: 261073193

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 - -0,04%
USD 22,225 - -0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster