800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

30.06.2008

Česká spořitelna otevírá historicky první bezhotovostní pobočku

Pokud půjdete v pondělí 30. června 2008 nakupovat do Obchodního centra v Čestlicích, můžete jako jedni z prvních klientů navštívit vůbec první bezhotovostní pobočku České spořitelny.

Moderně koncipovaná pobočka se specializuje na odborné poradenství, a to zejména v oblasti spotřebitelských úvěrů a s nimi souvisejících produktů a služeb. Kvalifikovaní a zkušení poradci, příjemné prostředí bez dlouhých front, individuální přístup ke klientovi - to jsou hlavní devizy bezhotovostní pobočky. Nová pobočka nabízí bezhotovostní služby, které mohou nejvíce využít právě návštěvníci obchodního centra.

O přístup k hotovosti nepřijdete - ke stávajícímu bankomatu v prostorách obchodního centra přibyl další bankomat České spořitelny v blízkosti bezhotovostní pobočky. Přes bankomat rychle a jednoduše provedete, vedle výběrů hotovosti,  i řadu dalších transakcí - zkontrolujete si zůstatek na účtu, zadáte platební příkaz, změníte si PIN ke kartě, dobijete si kredit mobilního telefonu, aktivujete si kartu, ověříte, do kdy je karta platná, nebo zjistíte svůj počet bodů v Bonus programu.

Pobočka v Čestlicích představuje jednu z prvních netradičně pojatých poboček České spořitelny. Její pilotní provoz nám pomůže ještě lépe pochopit, o jaké služby mají klienti zájem a jakým směrem by se mohly pobočky v budoucnu vyvíjet.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster