800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

01.03.2016

58. ročník Smetanovy Litomyšle: Česká spořitelna zve na jeden z nejstarších českých hudebních festivalů

  • Česká spořitelna je již od roku 2012 generálním partnerem Mezinárodního operního festivalu Smetanova Litomyšl
  • Festival se uskuteční od 9. června do 3. července 2016, předprodej vstupenek začíná již od 1. března 2016

Příznivci klasické hudby mohou v letních měsících navštívit již 58. ročník Mezinárodního operního festivalu Smetanova Litomyšl. Česká spořitelna je generálním partnerem festivalu a především také patronem Galakoncertu – Hvězdy operního nebe, který se bude konat na nádvoří Zámku Litomyšl v sobotu 25. června 2016. Na tento mimořádný koncert Česká spořitelna poskytuje slevu 20 % ze vstupného pro držitele platební karty České spořitelny a slevu 25 % pro členy Premier Benefit Clubu.

„Dlouhodobě chceme být u věcí, které naše klienty, ale i neklienty, baví. U věcí, které mají rádi,  zpříjemňují si jimi život a považují je za krásné. Ten záběr je docela široký, od sportu přes klasickou hudbu, divadlo, umění nebo multižánrovou moderní hudbu.  Festival Smetanova Litomyšl je špičkou ve svém oboru a dávno přesáhl hranice svého regionu. Proto u Litomyšle už takovou řádku let jsme a proto tento festival máme rádi,“ říká Lenka Bogrová z oddělení sponzoringu České spořitelny a dodává: „Tradičně se snažíme návštěvníkům a klientům jejich zážitek ještě zintenzivnit anebo jim přinést něco navíc.“

Smetanova Litomyšl patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby a zároveň je po Pražském jaru druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice.  Tato kulturní událost má podporu od České spořitelny již od roku 1992 a od roku 2012 je jeho generálním partnerem.

Centrem festivalového dění je areál Státního zámku Litomyšl, který byl v roce 1999 zapsán na seznam kulturního světového dědictví UNESCO. Hlavní program se koná zejména v akusticky výtečném druhém nádvoří s unikátním výsuvným zastřešením, ale také v zámecké jízdárně, zahradním amfiteátru, v litomyšlských chrámech, ve Smetanově domě a pravidelně i ve vybraných místech Pardubického kraje. 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz

Veronika Exnerová
Tiskové centrum ČS
 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 6.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,050 + 0,04%
USD 25,194 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster