800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

08.12.2015

Vyhnout se při investování nepříjemným překvapením lze s Prémiovým dluhopisem PROFIT 1

  • Prémiový cenný papír PROFIT 1 od České spořitelny nabízí až 35 % potenciál výnosu
  • Dluhopis zaručuje návratnost minimálně 90 % jeho jmenovité hodnoty
  • PROFIT 1 Pravidelně pozoruje a průběžně fixuje dosažené výnosy

Současné tržní prostředí stále nepřeje úrokům na různých typech bankovních účtů, ale ani konzervativním investičním produktům. Proto Česká spořitelna pro klienty, kteří upřednostňují investice s předem známým potenciálem výnosu a maximálním možným poklesem, připravila nový Prémiový dluhový cenný papír PROFIT 1. Klienti si ho mohou pořídit od 7. prosince 2015 a získat díky němu výnos až 35 % za 5 let. Výnos pětiletého Prémiového dluhového cenného papíru PROFIT 1 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.

„Nová řada prémiových dluhových cenných papírů je určena všem, kteří jsou ochotni podstoupit mírná tržní rizika předem známého maximálního možného poklesu za dobu trvání produktu a kteří nechtějí, aby jejich peníze strádaly na bankovních účtech,“ popsal výhody dluhopisu Jaroslav Kropáček, specialista na finanční trhy a investice České spořitelny.

Kromě zajímavého potenciálu výnosu až 35 % za dobu jeho trvání nabízí tento dluhopis 100% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva (indexu STOXX® Global Select Dividend 100) a návratnost minimálně 90 % jeho jmenovité hodnoty ke dni jeho splatnosti, Maximální ztráta tak může činit max. 10 % za pět let. Dosažené výnosy jsou navíc pravidelné pozorovány a fixovány. Výsledný výnos je pak vypočten jako 100% participace z průměru čtvrtletních zafixovaných hodnot pozorovaného podkladového aktiva. Investované prostředky jsou zároveň rychle dostupné. Prémiový dluhový cenný papír mohou totiž klienti kdykoliv odprodat i před datem splatnosti a to za tržní cenu uvedenou v kurzovním lístku České spořitelny. Více informací naleznete na webových stránkách našeho investičního centra zde [nové okno].

Pro další informace prosím kontaktujteTiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
tiskove_centrum@csas.cz
Pavla Kozáková
Tisková centrum FSČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 7.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 - -0,04%
USD 25,211 + 0,07%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster