800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

24.11.2015

Česká spořitelna je hlavním partnerem Univerzity J. E. Purkyně

  • Banka podpoří vzdělávání a vědecko-výzkumné aktivity studentů i zaměstnanců univerzity, zahraniční aktivity a internacionalizace společnosti
  • Česká spořitelna je také pro rok 2016 hlavním partnerem oslav 25. výročí založení Univerzity J. E. Purkyně

V posledním listopadovém týdnu podepsaly Česká spořitelna a Univerzita J. E. Purkyně (UJEP) Memorandum o vzájemné spolupráci v oblasti podpory vzdělávání a vědecko-výzkumných aktivit studentů i zaměstnanců UJEP, zahraničních aktivit a internacionalizace společnosti. Banka tyto aktivity univerzity podpoří svými rozvojovými a vzdělávacími programy. Česká spořitelna se také stává hlavním bankovním partnerem Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem pro tuzemský platební styk.

„Je to začátek naší spolupráce, kterou budeme chtít v budoucnu dále rozvíjet např. v souvislosti se zaměstnaneckými benefity, studentskými projekty realizovanými pro spořitelnu, společnými přednáškami či workshopy,“ doplňuje rektor univerzity Martin Balej.

Smysl nové spolupráce vnímá i předseda představenstva Pavel Kysilka. „Věda a vzdělání je základem zdraví a prosperity české společnosti i ekonomiky. Na spolupráci a společné projekty se s kolegy z banky těšíme,“ uvedl Pavel Kysilka.

Rektor UJEP, doc. Martin Balej, předseda představenstva České spořitelny, Pavel Kysilka a člen představenstva Karel Mourek stvrdili 24. listopadu 2015 svými podpisy sponzorskou smlouvu, která činí Českou spořitelnu pro rok 2016 hlavním partnerem oslav 25. výročí založení UJEP pro oblast finančnictví. Univerzita bude Českou spořitelnu propagovat na společenských akcích realizovaných u příležitosti 25. výročí svého založení.

Obě strany také podepsali Memorandum o vzájemné spolupráci v oblasti podpory vzdělávání a vědecko-výzkumných aktivit studentů i zaměstnanců UJEP, zahraničních aktivit a internacionalizace společnosti. Česká spořitelna podpoří tyto aktivity univerzity svými rozvojovými a vzdělávacími programy. Mezi konkrétní témata spolupráce patří pro nadcházející období např. workshopy v oblastech HR, finančního vzdělávání, projektového řízení, financí, marketingu, důležitosti IT, prevence finanční kriminality či společenské odpovědnosti.    

Vzdělání a vědu podporuje Česká spořitelna dlouhodobě, jedním z cílů této pomoci jsou právě univerzity a jejich studenti a zaměstnanci. Partnerství má banka s Univerzitou Hradec Králové, Univerzitou Palackého v Olomouci a VŠE.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz


 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster