800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

23.11.2015

Nový produkt nejen pro konzervativní investory: Česká spořitelna nabízí Prémiový dluhopis ŠANCE 1

  • Prémiový dluhopis má atraktivní potenciál výnosu až 25 % za 7 let
  • Návratnost min. 100 % jmenovité hodnoty prémiového dluhopisu ke dni jeho splatnosti
  • Cenný papír je možné kdykoliv odprodat za tržní cenu podle kurzovního lístku ČS

Česká spořitelna ve svých pobočkách od minulého týdne nabízí nový sedmiletý Prémiový dluhopis ŠANCE 1. Jeho výnos je odvozen od vývoje hospodaření renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysokou dividendu. Reprezentuje je globální akciový index STOXX® GlobalSelect Dividend 100, který zahrnuje sto společností ze Severní Ameriky, Evropy, Asie a Austrálie. V portfoliu tak nechybí firmy jako například Allianz, Intel, E.ON, TOTAL, Merck&Co., ROYAL DUTCH SHELL, ZURICH INSURANCE GROUP, GLAXOSMITHKLINE, Kimberly-Clark a další.

„Zodpovědnost neodmyslitelně patří ke každé lidské činnosti. Pro správu našich vlastních financí platí tohle pravidlo hned dvojnásob. Proto není příliš zodpovědné nechávat je při současných nízkých úrokových sazbách na spořicích účtech. Optimální konzervativní investice kombinuje nízké tržní riziko a možnost zajímavého výnosu právě jako Prémiový dluhopis ŠANCE 1. Ten je zajímavý pro všechny investory, kteří chtějí své úspory co nejlépe a zároveň nejkonzervativněji zhodnotit,“ řekl Jaroslav Kropáček, specialista na finanční trhy a investice České spořitelny.

Prémiový dluhopis ŠANCE 1 může vynést až 25 % za dobu svého trvání, při návratnosti min. 100 % jmenovité hodnoty prémiového dluhopisu ke dni jeho splatnosti, a to bez ohledu na tržní vývoj. Klienti také jistě ocení okamžitou dostupnost svých prostředků - dluhopis lze kdykoliv (i před datem splatnosti) odprodat za tržní cenu uvedenou v kurzovním lístku České spořitelny. Prémiové dluhopisy ŠANCE 1 mají jmenovitou hodnotu 10 000 Kč a minimální investicí je koupě jednoho kusu tohoto cenného papíru. Podrobnější informace získají zájemci v pobočkách České spořitelny na lince 800 INVEST (800 468 378), nebo na webových stránkách zde [nové okno].

Další alternativou pro investory, kteří nejsou spokojeni s výnosy na depozitních bankovních produktech a uvědomují si, že pro dosažení lepšího zhodnocení je třeba podstoupit malá tržní rizika, je také smíšený podílový fond OPTIMUM. Banka ho představila na začátku října, více o něm zde [nové okno].

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum FSČS
 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 7.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 - -0,04%
USD 25,211 + 0,07%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster