800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

16.11.2015

Česká spořitelna získala ocenění Firma roku 2015: Rovné příležitosti

Letošní vyhlášení výsledků soutěže Firma roku, kterou pořádá obecně prospěšná společnost Gender Studies už od roku 2004, se uskutečnilo během konference Rozbít skleněný strop - podpora kariérnímu růstu žen. Soutěž hodnotí systémový přístup firem k rovným příležitostem a možnosti harmonizace práce s osobním životem. V aktuálním ročníku se porota zaměřila na podporu kariérního růstu žen a České spořitelně za její aktivity udělila první cenu. Banka bodovala i v předchozích ročnících soutěže, na kontě má dvě první a jedno druhé místo a také zvláštní cenu poroty.

„Diverzita je nedílnou součástí zdravé firemní kultury a Česká spořitelna se k jejímu prosazování dlouhodobě a otevřeně hlásí. Máme proto obrovskou radost, že porota ocenila komplexní systém podpory rovných příležitostí žen a mužů a kariérního růstu žen, který je součástí našeho dlouhodobého programu Diversitas,“ řekla Jitka Schmiedová, ředitelka Lidských zdrojů České spořitelny.

Kromě Diversitas (work-life balance a rovné příležitosti pro všechny zaměstnance a zaměstnankyně České spořitelny) porota dále vyzdvihla rozvojové programy pro talentované ženy využívající mentoring, síťování, neformální skupiny, účast na poradách vedení, vzdělávání a semináře (Satori, Ladies Leaders Library a iniciativa Exchange Meeting 4U). Významným závazkem je také plán dosáhnout 35% zastoupení žen ve vedení a dozorčí radě do roku 2019.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum FSČS
 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster