800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

10.11.2015

Česká spořitelna – penzijní společnost nabízí klientům zaslání daňových potvrzení a ročních výpisů elektronicky

Česká spořitelna - penzijní společnost je další ze společností Finanční skupiny ČS, která svým klientům umožňuje přijímat e-dokumenty v zabezpečeném prostředí internetového bankovnictví SERVIS 24. Nejbližší daňová potvrzení za rok 2015 a roční výpisy z doplňkového penzijního spoření zašle ČSPS svým klientům na přelomu ledna a února 2016.  

„Služba Elektronické vystavování dokumentů přináší klientům kromě bezpečí také rychlost v doručení daňových potvrzení,“ říká Lenka Hůlová, ředitelka úseku obchodu a marketingu Česká spořitelna – penzijní společnosti.

Službu si klienti mohou nastavit přímo v internetovém bankovnictví nebo sjednat v kterékoliv pobočce České spořitelny či na klientské lince 956 777 444. Pro nastavení služby v aplikaci SERVIS 24 stačí v menu internetového bankovnictví zvolit záložku „Účty“, vybrat položku „E-faktury/E-dokumenty“ a přejít na „Správu výstavců. V přehledu výstavců zvolí klient položku Česká spořitelna – penzijní společnost“ a do volného řádku po jeho zaškrtnutí vepíše vlastní název a číslo smlouvy. Tlačítky Pokračovat a následným Odeslat aktivaci potvrdíte.

Klienti po přijetí dokumentů vždy obdrží v SERVIS 24 zprávu a mohou si nastavit také upozornění e-mailem či SMS. Neposlední výhodou je, že doručený e-dokument je v internetovém bankovnictví archivovaný 24 měsíců a lze si ho kdykoliv stáhnout nebo vytisknout. 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Veronika Exnerová
Tiskové centrum FSČS
 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster