800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

27.10.2015

ERSTE Premier nabízí nadstandardní bankovnictví už 5 let

ERSTE Premier nabízí nadstandardní bankovnictví už 5 let

  • S klienty strávili 16 280 460 minut na 271 341 schůzkách
  • V centrech ERSTE Premier se vypilo 126 400  šálků kávy
  • Klientům poskytli hypotéky v objemu 17 miliard Kč, to je 10 % z celkového portfolia ČS
  • Klientská báze vzrostla za poslední rok o 15 % a klienti provedli o 30 % bankovních operací více než vloni
  • Pro klienty zajistili i hranatý meloun z Japonska

Své půlkulatiny slaví služba ERSTE Premier, která už pátým rokem poskytuje nadstandardní služby a plní nejnáročnější přání svých klientů.  Za tu dobu se 125 zaměstnanců v 16 Premier centrech potkalo s klienty na 271 341 schůzkách a strávili s nimi neuvěřitelných 16 280 460 minut. Pro své klienty plní prostřednictvím služby Concierge i ty nejzapeklitější a originální přání.

„Naše služba concierge za dobu fungování služby ERSTE Premier uspokojila tisíce požadavků našich klientů. Mezi nejoriginálnější požadavky patří například objednání hranatého melounu z Japonska, což je tamní specialita, která díky tvaru šetří místem,“ uvedl Jiří Zelinka, ředitel ERSTE Premier. „Splnili jsme ovšem i řadu bankovních požadavků. Zejména v oblasti financování nemovitostí můžeme také často hovořit o netradičních objemech, často v řádu desítek milionů korun, i objektech financování našich klientů,“ doplnil Jiří Zelinka.

Klientům poskytli hypotéky v objemu 17 miliard Kč, což představuje meziroční růst o 35 % a tvoří 10 % z celkového hypotečního portfolia České spořitelny. Klientská báze vzrostla za poslední rok o 15 % a klienti provedli o 30 % bankovních operací více než vloni. Celková bilanční suma činí necelých 90 miliard Kč.

Typický klient ERSTE Premier je ve věku 35 až 45 let. Je aktivní a investuje do celého spektra příležitostí od nemovitostí po akcie a alternativní investice. K dispozici má platební karty Visa Infinite a MasterCard World Elite, které patří k nejvyšším úrovním karet společností Visa a MasterCard. Celkem ERSTE Premier vydala 43 611 platebních karet.

Klienti ERSTE Premier své finanční potřeby řeší v diskrétních Premier centrech, která charakterizuje jednotný elegantní a nadčasový design a ve kterých se o ně starají certifikovaní bankéři. Získávají ucelenou škálu finančních produktů a jako třešničku na dortu samozřejmě i služby letištních salónků a komplexního programu Premier Benefit Club a Concierge. Právě služba Concierge občas plní zcela zvláštní přání klientů.

 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 8.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 - -0,04%
USD 25,158 - -0,21%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster